Candy Bar na Wesele

Candy Bar na Wesele
34

Początek roku niezmiennie kojarzyć się będzie z noworocznymi postanowieniami. I choć najlepszym postanowieniem jest nic nie postanawiać to i tak praktycznie każdy z nas wyznacza sobie jakieś cele. Zdecydowana większość z nas podobno decyduje się na zrzucenie zbędnych kilogramów więc dziś temat będzie oscylował właśnie wokół słodkości i ich obecności na przyjęciu weselnym.

candy bar na weseleCandy Bar na wesele to doskonały pomysł, szczególnie wówczas gdy wśród przybyłych gości znajduje się spora grupa dzieci w różnym wieku. Warto więc przygotować specjalnie dla nich słodki bufet na wesele, który na pewno zwróci uwagę niejednego.

Co taki Candy Bar na wesele powinien zawierać? W zasadzie wszystko zależy od Was, ale firmy które specjalizują się w wynajęciu takiego bufetu z pewnością doradzą. My ze swojej strony sugerujemy uzupełnić sweets bar produktami, które można wziąć do ręki i odejść, czyli na przykład lizaki, cukierki, draże, pianki, żelki, czekoladki czy nawet lody (zimne lub ciepłe), wata cukrowa, a także słodkie napoje często podawane w plastikowym kubeczku z rurką.

W takim bufecie znaleźć się może także fontanna czekoladowa choć ona często bywa osobną atrakcją imprez okolicznościowych. Do takiej fontanny dodawane są przeróżne dodatki jak na przykład owoce, które za nakładamy na patyczek i oblewamy czekoladą. Warto dodać, że candy bar jest idealny nie tylko na wesela, ale także na urodziny czy wszędzie tam gdzie wśród gości znajduje się spora grupa dzieci.

Kolor i przepych, który panuje w takim bufecie przyciągnie każdego, nawet dorosłego uczestnika imprezy. Pięknie dekorowane babeczki, czy  małe ciasteczka to tylko przedsmak tego co może się na takim stoliku znaleźć. Dobrym pomysłem jest także zsynchronizowanie wyglądu candy baru z elementami dekoracji sali weselnej, tak aby wszystko do siebie pasowało i stanowiło całość.

candy bar na wesele

źródło: google

I choć Candy Bar na weselu to dość nowe rozwiązanie to sprawdza się doskonale i coraz więcej Młodych Par decyduje się na wykorzystanie tego pomysłu również i na swoim przyjęciu. Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się do nas - pomożemy Ci w organizacji tego typu rozrywki!