Dekoracje na każdą okazję

Dekoracje na każdą okazję
14

Dekoracje kwiatowe stanowią nieodzowny element każdej uroczystości. Potrafią przykuć wzrok niejednego, a spójnie dopasowane są piękną formą podkreślającą rangę wydarzenia.

dekoracje - cudne okazje

My ze swej strony możemy zapewnić Państwu, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania każdego klienta. W swojej ofercie posiadamy wiele ciekawych kompozycji kwiatowych, ale również bierzemy pod uwagę Wasze sugestie.

Samochody zabytkowe, które oferujemy do wynajmu na wszelkie okazję dekorujemy zestawami z kwiatów zarówno sztucznych jak i żywych. Dodatkowo oferujemy dekoracje w postaci spersonalizowanych tablic rejestracyjnych, które po uroczystości wręczamy na pamiątkę. Tworzymy także inne dekoracje na samochód do ślubu, jak chociażby inicjały Młodej Pary, tworzone na magnesie i przypinane do pojazdu. Wszystkie dekoracje są do siebie dopasowane i współgrają ze sobą, dzięki czemu dzień uroczystości będzie wyjątkowy.

Poniżej przedstawiamy propozycje kompozycji kwiatowych. Na specjalne życzenie klientów możemy zamówić żywe kwiaty na samochód do ślubu, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą. Wszystkie szczegóły uzyskacie kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy również na stronę internetową www.auto-classic.eu, gdzie dowiedzie się wszystkiego odnośnie kwiatowych dekoracji na samochód.

kwiaty na samochód kwiaty na samochód
kwiaty na samochód kwiaty na samochód
kwiaty na samochód kwiaty na samochód
kwiaty na samochód kwiaty na samochód

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na zaproszenia okolicznościowe oraz wszelką inną papeterię ręcznie robioną.