Fryzury ślubne

Fryzury ślubne
3

Dopełnieniem stroju Panny Młodej jest niezaprzeczalnie fryzura i makijaż ślubny. To od Ciebie zależy w jakiej fryzurze będziesz czuć się dobrze, gdyż to jest najważniejsza kwestia. Można bowiem wyglądać modnie i jednocześnie nie odczuwać dyskomfortu w związku z ciągłym poprawianiem tego co nie jest dla Ciebie naturalne. Nikt nie zabroni Ci uczesać się tak jak to robisz na co dzień, jednak pamiętaj, że jest to Twój dzień, jedyny w swoim rodzaju, więc może jednak warto zaufać profesjonalnym fryzjerom, którzy dobiorą fryzurę ślubną tak aby pasowała zarówno do Twojej osobowości jak i do sukni, w której wystąpisz.

cudne okazjeW doborze fryzury ślubnej do sukni nic się nie zmieniło i nadal forma nie powinna przewyższać treści. Jeśli Twoje suknia jest bogato zdobiona i posiada liczne falbany czy koronki to lepiej zdecydować się na klasyczne upięcie, bez dodatkowych ozdobników. Natomiast jeśli suknia jest prosta i delikatna można pokusić się o bardziej szalone upięcie, które dopełni całość.

Rzadko kiedy przyszłe Panny Młode decydują się na proste, rozpuszczone włosy, chociaż i takie rozwiązanie jest dobrym pomysłem. W przypadku gdy jesteście szczęśliwymi posiadaczkami zadbanych, długich włosów, fryzjer ma szerokie pole do popisu. Fryzury ślubne dla długich włosów nie posiadają wręcz żadnych ograniczeń w związku z tym możecie pozostawić je rozpuszczone i wpiąć w nie delikatne ozdoby z welonem. Większość jednak decyduje się na piękne upięcia, fale, czy koki, do których pasuje zarówno welon, jak i woalka lub wianek. Modne ostatnimi czasy są nieco niedbale upięte włosy dopełnione warkoczem lub efektownym wiązaniem.

Posiadaczki krótkich włosów nie martwcie się! Fryzury ślubne na krótkich włosach też mogą być piękne i wyszukane. Postaw jednak na woalkę, wpięty kwiat lub opaskę z delikatnymi ozdobami, gdyż welon niekoniecznie będzie pasować. Wybierzcie również fryzurę stroniącą od mocno natapirowanych włosów i tony lakieru - takie rozwiązania już dawno wyszły z mody. Dobry fryzjer może spiąć Twoje włosy w taki sposób, że będą one wyglądać jakby były spięte z dużej ilości włosów.

Niezależnie od długości włosów jeśli Twoja suknia jest odważna to fryzura powinna być spokojna i na odwrót. Nie można przesadzać. I tak będziesz najważniejszą osobą w tym dniu, na której skupi się wzrok wszystkich gości weselnych.

fryzury ślubne

źródło: google.pl

Dodatki do fryzury ślubnej mogą być przeróżne. Od delikatnych spinek lub wsuwek, po bogato zdobione fascynatory lub opaski z kwiatami. Pamiętajcie, że w wybranej fryzurze macie się czuć wygodnie, a dodatkowo powinna ona wytrzymać całą noc. Dlatego po pierwsze wybierzcie zaufanego fryzjera, a po drugie umówcie się na fryzurę próbną. Nie ma co iść na tak zwany żywioł, bo może się okazać że fryzura się Wam nie spodoba, a nie będzie już czasu na zmiany, gdyż w dniu ślubu czeka Was jeszcze makijaż ślubny i reszta przygotowań, a dzień ślubu to dla przyszłej Młodej Pary i tak wystarczająca dawka emocji, nie ma więc sensu dodawać sobie niepotrzebnego stresu.