Kwiaty na ślub

Kwiaty na ślub
19

Kwiaty na ślub to istotny element dekoracyjny. Zarówno wiązanka ślubna jak i dekoracje kwiatowe na samochód stanowią niepowtarzalny klimat całej uroczystości.

kwiaty na ślubTo jakie kwiaty na ślub wybierzesz zależy wyłącznie od Ciebie i od tego co tak naprawdę Ci się podoba. Standardowo wiązanka ślubna to różnokolorowe róże, chociaż coraz częściej wybierane są nietypowe kwiaty, które na pierwszy rzut oka niekoniecznie są odpowiednie do tego typu uroczystości.

Często więc wybierane są kwiaty na ślub z lilii lub goździków, a nawet Panna Młoda wybiera duży żółty słonecznik, z którym dumnie kroczy do ołtarza. Dla nas nietypowy znaczy oryginalny i kwestia wyboru odpowiednich dekoracji jest rzeczą indywidualną.

My ze swojej strony możemy jednak powiedzieć, że kwiaty na ślub mogą być inspiracją do stworzenia dopasowanych kolorystycznie elementów dekoracyjnych takich jak papeteria ślubna i organizacja stołów, którą dla Was zaprojektuje i wykona nasza pracownia artystyczna. Podobnie rzecz się ma z dekoracją kwiatową na samochód, czy spersonalizowaną tablicą rejestracyjną na auto do ślubu.

Pamiętajcie, że uroczystości takie jak śluby wymagają od Młodej Pary wcześniejszego przygotowania i jeśli chcecie, aby dzień Waszego ślubu był dopracowany w każdym szczególe to kilkumiesięczne wyprzedzenie w kwestii przygotowań jest najlepszym rozwiązaniem. Skontaktujcie się z nami i powiedzcie czego oczekujecie, a my gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług.

kwiaty na ślub

źródło: google

Kwiaty na ślub z reguły są dobierane w sposób naturalny co oznacza, że jeśli bierzemy ślub na wiosnę to najlepszym rozwiązanie jest wiązanka ślubna z wiosennych świeżych kwiatów, a na jesień w pięknych odcieniach brązu. Regułą to jednak nie jest, a to jaki bukiet ślubny chcemy zależy wyłączenie od Was.