O nas

Kilka słów o tym, czym się zajmujemy

kompleksowo i niebanalnie

Jesteśmy zespołem osób, gdzie każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie jednak wspólnie tworzymy idealną grupę, która swoimi usługami tworzy niezapomniane chwile na uroczystościach z różnych okazji.

Nie organizujemy imprez, aczkolwiek nikt nie powiedział, że się tego nie podejmiemy! Nasza oferta skupia się jednak na tym, aby wszelkie ważne wydarzenia w Waszym życiu były cudne. Nasz zespół charakteryzuje pracowitość i otwartość na wszelkie propozycje klientów. Lubimy słuchać, analizować i wprowadzać zaczerpniętą wiedzę do naszych projektów. Nasze motto to "Kompleksowo i Niebanalnie", gdyż nie lubimy nudy. Proponujemy wynajem samochodów zabytkowych, dekoracje pojazdów, usługi pracowni artystycznej tj. zaproszenia i zawiadomienia okolicznościowe, winietki, etykiety na alkohol, menu, organizacje stołów, mapki dojazdowe, księgi gości, albumy fotograficzne, pudełka na słodycze i pieniądze, rejestracje na samochód, itp., malarstwo, prezenty okolicznościowe, fotografie artystyczną, czy ręcznie wykonane meble. Dzięki temu, że działamy kompleksowo i niebanalnie, możesz być pewien, że zostaniesz potraktowany profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem ze strony naszego zespołu. Przed zgłoszeniem się do nas warto zapoznać się z działem "Poradnik", gdzie znaleźć można odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania związane z kwestią zamówień, czy obszarem naszej działalności. Ułatwi to kontakt z nami, gdyż dokładnie będziemy wiedzieli czego od nas oczekujecie i którą z ofert, bądź też którym pakietem jesteście najbardziej zainteresowani. Oceniajcie nasze prace w prezentowanych galeriach, poprzez "system gwiazdkowy". Da nam to ogląd na to co się podoba najbardziej i w tym kierunku będziemy dążyć, aby naszej projekty jeszcze bardziej cieszyły Wasze oko - bądźcie naszą inspiracją! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, na których odpowiedzi nie znajdziecie w naszym poradniku, skontaktujcie się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania najszybciej jak to będzie możliwe.

Nasze atuty

1.

Profesjonalizm
Staramy się, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie i spełniały Państwa oczekiwania. Wciąż udoskonalamy i poszerzamy naszą ofertę, dzięki czemu możemy się pochwalić, że działamy kompleksowo i niebanalnie w każdym calu
2.

Oryginalność
Wszystkie produkty pracowni artystycznej są wykonywane ręcznie. To właśnie to sprawia, że są one nietypowe i niepowtarzalne. Z tego też powodu mogą być Państwo pewni, że Wasza uroczystość będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.
3.

Stylowość
Samochody zabytkowe, które mamy w naszej ofercie, są odrestaurowane ze szczególną uwagą i precyzją. Odzwierciedlają lata, w których się narodziły i przenoszą nas w czasie, a swoim stylem przyciągają wzrok niejednego przechodnia.

Nasza oferta

 

 

  • Meble drewniane

    Lubisz piękne rzeczy? Chcesz udekorować swoje mieszkanie stylowymi meblami? Potrzebujesz, aby…

  • Samochody zabytkowe

    Samochody zabytkowe to piękny dodatek do każdej uroczystości. Największą popularnością cieszą…

  • Prezenty dla każdego

    Kto z nas nie lubi być obdarowywany prezentami? Nawet największe smutasy…