Poradnik

poradnik

Poradnik to miejsce, w którym znajdziecie Państwo odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania, związane zarówno z projektami pracowni artystycznej, fotograficznej i meblarskiej, jak również odnośnie wynajmu samochodów zabytkowych. Poniższe pytania i odpowiedzi zostały zebrane przez nas i zredagowane, aby pomóc Wam intuicyjnie i bezpiecznie przebrnąć przez etap zapytań i zamówień - to nigdy nie jest łatwe i dostarcza wiele niepotrzebnego stresu, a my chcemy aby nasi klienci byli zadowoleni na każdym etapie współpracy z nami. Z tego względu powstał ten poradnik - aby po jego przeczytaniu wszystko było jasne i klarowne. Zatem zapraszamy do lektury, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

P?

Czym są Cudne Okazje?

O.

Cudne Okazje to portal budowany przez grupę osób, z której każda specjalizuje się w innej dziedzinie. Dlatego nasza oferta obejmuje kilka dziedzin takich jak: pracownia artystyczna, pracownia fotograficzna, pracownia meblarska oraz możliwość wynajęcia odrestaurowanych samochodów zabytkowych na rożne okazje.

P?

Kiedy złożyć zamówienie?

O.

Jeśli chcemy wynająć samochód zabytkowy na ślub i być pewni, że interesujący nas termin jest wolny to najlepiej złożyć zamówienie stosunkowo wcześnie. Nie jest to jednak regułą, ale im wcześniej zarezerwujemy datę wynajmu tym bardziej będziemy mogli dostosować zamówienie do Państwa potrzeb. Podobnie jest z zamówieniem na produkty z pracowni artystycznej, pracowni fotografii, czy pracowni meblarskiej.

P?

Jakie informacje potrzebujemy aby przygotować dla Państwa ofertę?

O.

Wynajem pojazdu zabytkowego - planowana data wynajmu, model samochodu, dokładna trasa przejazdu od punktu A do B wraz z przystankami pobocznymi (w przypadku wynajmu na ślub: dom Pana Młodego, dom Pani Młodej, miejsce ślubu, miejsce wesela)

Pracownia artystyczna - wybrany z naszej oferty produkt lub opis indywidualnego projektu, nakład, treść którą mamy zamieścić na projektach

Pracownia fotograficzna - planowana data, dokładne miejsce na sesję zdjęciową oraz rodzaj uroczystości

P?

Co wchodzi w cenę wynajmu samochodu zabytkowego?

O.

W cenie wynajmu samochodu zabytkowego znajduje się personalizacja pojazdu, czyli specjalnie przygotowane imienne rejestracje. Dodatkowo można zamówić spersonalizowane magnetyczne litery, które przyklejane są na samochodzie. W cenie są również zawarte kompozycje kwiatowe. Pojazd jest obsługiwany przez dwuosobowy personel.

P?

Jakie są koszty produktów i usług na portalu Cudne Okazje?

O.

W przypadku wynajmu aut zabytkowych cena jest ustalana indywidualnie i zależy od trasy przejazdu,  a dokładniej od przejechanych kilometrów. Standardowy czas wynajmu to sześć godzin - po tym czasie naliczana jest dodatkowa opłata. Jeśli chodzi o pracownie artystyczną lub meblarską to cena zależy od konkretnego produktu, dostępności subproduktów i nakładu.

P?

Jak wygląda zamówienie produktu w pracowni artystycznej?

O.

Jeśli podoba Wam się konkretny produkt dostępny w naszej galerii, to wystarczy przesłać do nas wiadomość za pomocą formularza kontaktowego - już niedługo na stronie będzie dostępny specjalny formularz zamówienia, który ułatwi przesłanie wiadomości. Do tego czasu w emailu należy podać ilość, która Was interesuje oraz przesłać tekst, który chcecie umieścić w projektach typu zaproszenia, winietki, etykiety, itp.

P?

Termin realizacji i wysyłka produktów z pracowni artystycznej?

O.

Czas realizacji zamówienia, zważywszy na fakt iż są one wykonywane ręcznie, jest zależny przede wszystkim od ilości zamówionych produktów. Im większe zamówienie tym termin ukończenia zamówienia jest dłuższy, jednak nie powinien on przekroczyć jednego miesiąca. Zamówienie przechodzi do trybu realizacji po akceptacji projektu wizualnej i merytorycznej. Po zakończeniu realizacji wysyłka zabezpieczonej paczki następuje do dwóch dni roboczych.