Rekomendacje

rekomendacje

Wasze rekomendacje, na temat świadczonych przez nas usług,

są dla nas bardzo ważne.

Dlatego tak cieszy nas fakt, że piszecie do nas podziękowania i wyrazy zadowolenia z wynajmu samochodu lub wykonanych przez pracownię artystyczną projektów. Wszystkie oceny bardzo nas motywują i napędzają do dalszej twórczej pracy! Rekomendacje na temat naszej działalności możecie przesyłać na nasz adres mailowy lub na facebooku i jeśli wyrazicie zgodę na publikację, zamieścimy je na naszej stronie internetowej tak jak to ma miejsce z wybranymi poniższymi opiniami, za które bardzo serdecznie i z całego serca dziękujemy!

Zachęcamy również do wyrażania opinii pod postami, które umieszczamy na facebooku, jak również do oceny naszych produktów w galeriach. Jest to dla nas o tyle cenne, że wiemy które z przedstawionych rzeczy najbardziej przypadają Wam do gustu. Możemy wtedy większą uwagę skupiać na danej kategorii i starać się ją ulepszać, aby nasi klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni z naszych usług.

Pamiętajcie, że tą stronę tworzycie razem z nami! Jeśli macie jakieś propozycję projektów lub znaleźliście ciekawe inspiracje - przesyłajcie je na nasz adres mailowy, znajdujący się w zakładce "Kontakt". Przeanalizujemy Wasze wszystkie rekomendacje przesyłanych materiałów i będziemy je zamieszczać na naszym blogu, a przy okazji inspirując się nimi będziemy tworzyć nowe rzeczy i zamieszczać w odpowiednich galeriach. Bądźcie współtwórcami portalu Cudne Okazje!

Bardzo dziękujemy że byli Państwo z nami w tym szczególnym dla nas dniu. Jesteśmy mega zadowoleni: auto świetne, przemili "kominiarze". Jeszcze raz dziękujemy🙂 Beata i Antek.

Beata Orłowska-Tarasek,

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Bezkonfliktowa i ugodowa Pani pilot. Polecamy serdecznie! 🙂

Elżbieta Matubowska,

Profesjonalna obsługa i stylowe samochody, za którymi oglądał się każdy przechodzień! Serdecznie polecamy 🙂

Ewelina Machejek,

Serdecznie pozdrawiamy i szczerze wszystkim polecamy! Cudowna oprawa i wspaniałe osoby:)

Sylwia Olbrot,