Obrączki złote czy srebrne?

Obrączki złote czy srebrne?
11

Planowanie ślubu to dość pracochłonne zajęcie, ale ustalając wszystko razem jesteście w stanie przejść przez to bez większych problemów. Jednym z punktów, które będziecie musieli "odhaczyć" na swojej liście przygotowań do ślubu i wesela jest wybór obrączek ślubnych. Często nowożeńcy zastanawiają się na tym, czy obrączki złote czy srebrne należy wybrać jako te przypieczętowujące Waszą miłość do końca życia. Decyzja w zasadzie zależy do Was, możecie jedynie zasugerować się tym, co w danym sezonie jest modne.

obrączki złote czy srebrneJeśli nie przywiązujecie większej uwagi do tego, co aktualnie w trendach piszczy, to osobiście polecamy Wam wybrać najbardziej klasyczny wzór obrączek, który nigdy nie wychodzi z żadnej kolekcji. Mowa tu o klasycznych obrączkach, bez żadnego dodatkowego wzoru i dekoracji. Takie obrączki zarówno złote jak i srebrne będą wyglądać doskonale.

Co do materiału, którego są wykonane obrączki ślubne to większość par wybiera złoto, ale coraz więcej decyduje się także na białe złoto, które na pierwszy rzut oka wygląda jak srebro, ale jest bardziej błyszczące i cenowo jest droższe niż srebro. Poza tym symbol miłości powinien być trwały dlatego srebro jest tak rzadko wybierane. Przez ostatnie lata modne stały się obrączki mieszane ze złota żółtego i białego, tworząc przepiękne wzory i tym samym są idealne dla tych, którym trudno podjąć decyzję.

Salony jubilerskie oferują często możliwość wykonania obrączek na zamówienie. Jeśli spodobał Wam się wzór obrączek, które są złote i chcecie aby były one wykonane ze złota białego to wystarczy złożyć zamówienie, a obrączki ślubne powinny być do odebrania po kilku tygodniach. Co więcej renomowane salony jubilerskie dają możliwość dożywotniego czyszczenia obrączek oraz rodowania w przypadku białego złota.

Poszukiwanie tych jedynych i wyjątkowych dla Was obrączek ślubnych może chwilę potrwać i wszystko tak naprawdę zależy od tego jaki budżet chcecie i możecie na nie przeznaczyć. Tylko wtedy będziecie mogli zawęzić obszar swoich poszukiwań i skrócić również sam czas poszukiwań.

obrączki złote czy srebrne

źródło: google.pl