Pamiątki ślubne

Pamiątki ślubne
7

Pamiątki ze ślubu mogą być różne. Mogą to być prezenty ślubne wręczane przez przybyłych gości, które na długo zostaną i będą przypominam o tym ważnym wydarzeniu w Waszym życiu, a także o tych którzy Wam je podarowali. Mogą być także to pamiątki, które sprezentują sobie sami Nowożeńcy, jak chociażby album ślubny, w którym zamieszczone zostaną zdjęcia ze ślubu i sesji ślubnej. Pamiątki ślubne dla gości mogą być także czymś wyjątkowym, co będzie z kolei im przypominać o Waszym ślubie.

pamiątki ślubneJako Młoda Para na etapie planowania swojego ślubu najpierw warto pomyśleć o tym, co lubicie i jakie pamiątki ślubne będą dla Was idealne. Planując prezenty ślubne dla Waszych gości dobrze jest kierować się motywem przewodnim ślubu i tym, co sprawi najbliższym przyjemność lub wywoła uśmiech na twarzy.

Ostatnio bardzo popularne stają się prezenty dla gości w postaci słoiczków wypełnionych miodem, migdałami lub innymi drobnymi słodyczami. Taki słodkie podarunki są idealne dla każdego i ucieszą się z nich nie tylko najmłodsi. Poza słoiczkami pamiątki ślubne, które na długo pozostaną w domach Waszych gości są zdjęcia. Wierzcie lub nie ale zdjęć będziecie mieć mnóstwo! Może warto więc pomyśleć o pamiątkowym zdjęciu wszystkich gości z Młodą Parą i podarowaniu każdego z osobna takiej fotografii? Pomysły na prezenty dla gości powinny wyjść od Was i sami doskonale będziecie wiedzieć co będzie najlepsze.

Niezależnie od tego dla kogo przygotowujecie pamiątki ślubne pamiętajcie, aby nie szukać pomysłu na ostatnią chwilę. Dlaczego? Bo jeśli zdecydujecie się na prezenty w postaci innej niż szyszką weselna to nie będziecie mieć tuż przed ślubem czasu na ich przygotowanie. A dla Młodej Pary pamiątką będą zdjęcia, wspomnienia i dobre słowo wszystkich obecnych na Waszym przyjęciu.

pamiątki ślubne

źródło: google.pl