Pomysły na prezent walentynkowy

Pomysły na prezent walentynkowy
37

Jak co roku w połowie lutego pojawia się ten sam problem - co podarować swojej drugiej połówce na prezent walentynkowy. W zasadzie nie ma złotego środka i uniwersalnego pomysłu, bo każdy z nas jest inny, mamy różne zainteresowania i podobają nam się inne rzeczy. Jeśli jednak znamy swojego partnera dość dobrze, to zapewne nie przysporzy nam wielu problemów poszukiwanie prezentu doskonałego na ten dzień.

pomysły na prezent walentynkowyPomysły na prezent walentynkowy tak dla niej jak i dla niego mogą być bardzo podobne, a jeśli macie wspólne zainteresowania to warto zainwestować na przykład we wspólny wyjazd w ulubione miejsce lub takie, do którego zawsze chcieliście pojechać właśnie we dwoje. Każda pora roku jest dobra na podróże, dlaczego więc nie zdecydować się na wyjazd walentynkowy w góry, czy nad morze, a może za granice?

Prezenty walentynkowe mogą być przeróżne i to od Was zależy co wybierzecie. My ze swojej strony możemy Wam jedynie podsunąć kilka pomysłów, które mogą Wam przypaść do gustu.

1Prezenty dla kinomanów to oczywiście bilety na długo oczekiwany film, oczywiście nie jeden a dwa bilety. W ten sposób spędzicie razem ciekawy wieczór w przytulnej sali kinowej

2Z kolei dla melomanów jest kilka opcji. Jeśli dokładnie wiecie jaką muzykę lubi Wasza druga połówka to warto sprawdzić czy w okolicy Walentynek nie odbędzie się jakiś koncert ulubionego zespołu, jeśli tak to bilet na koncert będzie prezentem idealnym. Oczywiście warto za takim prezentem rozglądnąć się dużo wcześniej. Zawsze jednak można zamiast biletu zakupić płytę CD i w domowym zaciszu posłuchać jej wraz z ukochaną osobą.

3Romantyczna kolacja zawsze jest w modzie. Jako że Walentynki na dobre wpisały się w kanon polskich świąt, rezerwacje stolika w Waszej ulubionej knajpce czy restauracji polecamy wykonać wcześniej, aby nie było przykrych niespodzianek. Zawsze możecie zamiast wyjścia na miasto zdecydować się na kolację w domu, a romantyczne chwile zacząć już przygotowując razem smaczny posiłek.

4Kobiety uwielbiają kwiaty, piękną bieliznę, czy perfumy. Sprawi im radość gdy zostaną obdarowane biżuterią. Mężczyzn najbardziej jednak zadowolą prezenty praktyczne, które będą mogli wykorzystać w pracy, w domu lub na co dzień. Takimi prezentami jest na przykład skórzany portfel, czy spinki do mankietów.

5Sport to zdrowie i tak jak mężczyźni tak i niektóre kobiety pasjonują się różnymi dyscyplinami sportu. Warto więc zastanowić się nad kupnem biletu na mecz ulubionej drużyny piłki nożnej lub siatkówki, albo wykupić wspólne karnety na siłownię - taki praktyczny prezent powinien ucieszyć wszystkich tych, którzy ze sportem są za pan brat.

6Bezpieczny prezent to taki, który wiemy że na pewno przypadnie do gustu obdarowywanej osobie. Jeśli na prezent walentynkowy wybieramy książkę, to musimy być pewni jakiego rodzaju literaturę lubi nasza druga połówka. Wybór książki na prezent będzie bowiem trafny tylko wtedy gdy naprawdę wiemy co powinniśmy kupić i co na pewno sprawi radość.

7Może się wydawać, że nowa gra komputerowa lub na xboxa to prezent dla dziecka - nic bardziej mylnego! Wszyscy ci, którzy lubią się relaksować przy grach na pewno ucieszą się z takiego prezentu i to nie tylko mężczyźni! Wspólny wieczór pełen zabawy przy nowej dwuosobowej grze na pewno będzie przyjemny.

8Dla tych, którzy są rządni przygód i lubią adrenalinę lot balonem albo skok ze spadochronu będzie strzałem w dziesiątkę. Kwestia tylko dobrej organizacji tego typu niespodzianki, chyba że oboje na taki pomysł się zdecydujecie. W tym przypadku spontaniczna akcja raczej nie wchodzi w grę i przygotować się należy nieco wcześniej, niemniej jednak to ciekawa opcja na prezent walentynkowy.

9Była już mowa o wspólnych wyjazdach, ale może warto się zastanowić nad wizytą w SPA? To ciekawy pomysł szczególnie dla kobiet, chociaż i mężczyźni znajdą ukojenie od dnia codziennego. Poza tym po dniu relaksu zawsze można napić się lampki szampana w przytulnym hotelowym pokoju, a nawet spędzić cały weekend z dala od codzienności.

10Bardzo ciekawym pomysłem, szczególnie jeśli macie długi staż związku, jest wykonanie foto albumu ze zdjęciami z Waszych wspólnych imprez, wyjazdów i innych pięknych chwil. Taka kompilacja zdjęć w jednym miejscu na pewno będzie pamiątką na lata i często będziecie do niego wracać, aby powspominać najpiękniejsze chwile z Waszego związku.

pomysły na prezent walentynkowy

źródło: google

Pomysły na prezent walentynkowy to zawsze nie lada wyzwanie, a przecież obdarowywać się nawzajem możemy nie tylko w ten dzień, ale przez cały rok. Ważne, żeby w miłości trwać, czego wszystkich zakochanym życzą Cudne Okazje!