Pomysły na wieczór kawalerski

Pomysły na wieczór kawalerski
20

O ile wieczór panieński to dobry pomysł na oderwanie się od przygotowań ślubnych, tak wieczór kawalerski to dla niektórych doskonała "ucieczka" przed napiętą atmosferą, która następuje tuż przed ślubem.

cudne okazjeZapewne każdy z Was oglądał albo chociaż kojarzy film "Kac Vegas". Nie trzeba zatem żadnemu z Was Panowie przypominać, że wieczoru kawalerskiego nie powinno się organizować w przeddzień ślubu. Zresztą to samo tyczy się wieczoru panieńskiego, choć tutaj raczej mało która przyszła Panna Młoda chciała by z takiej propozycji skorzystać, bo chce w dniu swojego święta wyglądać świeżo i jak najlepiej, co po całonocnej zabawie jest raczej niemożliwe. Najpóźniej tego typu zabawę powinno się organizować na tydzień przed planowanym ślubem, żeby uniknąć ewentualnych niespodzianek.

Co do samych pomysłów, w jaki sposób spędzić wieczór kawalerski to w zasadzie wszystko zależy od tego co przyszły Pan Młody lubi lub czym się interesuje. I chociaż dla wielu z Was taki wieczór nie może obyć się bez pokazu striptizerki, to jednak postanowiliśmy zestawić kilka nieco innych pomysłów na wieczór kawalerski, które powinny przypaść Wam do gustu i być może z nich skorzystasz.

1Wyjazd poza miasto z gronem najlepszych kumpli to świetny pomysł. Wystarczy, że odpowiednio wcześniej zarezerwujecie domki nad jeziorem lub schronisko w górach, albo zorganizujecie wyprawę pod namioty jak przystało na prawdziwą szkołę przetrwania. Taki wyjazd można zaplanować na cały weekend i to niekoniecznie dużym kosztem.

2Tajemniczy Escape Room to dobry pomysł jako dodatek do wieczoru spędzonego w pubie, klubie, czy na domówce. Wybieracie jeden z pokoi, które utrzymane są w różnych stylach i rozwiązując zagadki musicie wydostać się z niego w ciągu określonego czasu. Jeśli stanowicie zgraną grupę przyjaciół to wspólnymi siłami, przy odrobinie wysiłku i maksymalnej dawki dobrego humoru uda się wydostać z zamknięcia.

3Paintball zawsze dobry! Bieganie po lesie w specjalnych uniformach i maskach, z bronią pełną kulek z kolorową farbą i "strzelanie" do osób z drugiej drużyny to zabawa dla prawdziwych mężczyzn. Jeśli dodatkowo znajdziecie miejsce do gry w paintball w niedalekim sąsiedztwie ciekawej agroturystyki to możecie zarezerwować obydwa te miejsca i spędzić fajny weekend z ciekawymi atrakcjami.

4Samochód zabytkowy na wieczór kawalerski to propozycja dla tych, którzy lubią nietuzinkowego rozwiązania. Jeśli chcecie sprawić przyszłemu Panu Młodemu przejazd na prezent zabytkowym autem to według na to doskonały pomysł. Wystarczy nieco wcześniej zarezerwować taki pojazd i przejechać przysłowiową rundę po mieście, aż w kierunku lokalu, gdzie zabawa będzie kontynuowana.

5Pokemon GO na wieczór kawalerski? Owszem, jeśli lubisz nowości i Twoi znajomi również. Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest aplikacja o pokemonach to się mocno zdziwimy bo weszła szturmem na rynek i gromadzi coraz więcej fanów. Zwykły spacer w kierunku klubu w którym będziecie się bawić może zamienić się w swego rodzaju konkurs - kto pierwszy złapie określonego pokemona. Dla nasz trochę to dziwne, ale może Wam się spodoba 🙂

pomysły na wieczór kawalerski

źródło: google.pl

Powyższe przykłady jak spędzić wieczór kawalerski to naszym zdaniem najciekawsze rozwiązania. Jednak mimo wszystko pomysł na wieczór kawalerski powinien wyjść od Was samych, w końcu to wy dobrze znacie przyszłego Pana Młodego i wiecie co lubi a za czym nie przepada., dlatego decyzja należy do Was! Powodzenia!