Pomysły na wieczór panieński

Pomysły na wieczór panieński
23

Wieczór panieński to doskonały sposób na oderwanie się od ślubnych przygotowań, a jednocześnie okazja do wspaniałej zabawy w gronie najbliższych przyjaciółek, bo wieczór panieński to wieczór kobiet. Samą organizacją takiego wieczoru powinna zająć się najbliższa osoba przyszłej Panny Młodej z uwagi na fakt, że zna ją najlepiej i potrafi bez wiedzy gościa głównego zorganizować coś co na pewno przypadnie do jej do gustu.

Pomysły na wieczór panieński powinny zatem przyjść same, chociaż często zdarza się, że tak naprawdę trudno jest wybrać coś co będzie oryginalne. A może wcale takie nie musi być? Coraz częściej wieczory panieńskie są organizowane według wcześniej zaplanowanego scenariusza i potrafią trwać od południa do rana dnia następnego.

Przykładowy scenariusz wieczoru panieńskiego:

1 Prosicie kogoś zaprzyjaźnionego, najlepiej mężczyznę, aby o wyznaczonej porze podjechał pod dom przyszłej Panny Młodej i zaprosił ją na przejażdżkę. Zawozi ją do miejsca, gdzie czekają już na nią wszystkie zaproszone osoby, może to być salon urody, sauna, kręgielnia, basen, cokolwiek co wydaje Wam się odpowiednim miejscem, idealnie pasującym do upodobań głównej bohaterki wieczoru.

2 Po spędzeniu czasu w wyznaczonym miejscu możemy powrócić do domu przyszłej Panny Młodej lub jednej z przyjaciółek aby przygotować się do późniejszej zabawy. W tym celu warto wcześniej przygotować przekąski i drinki. Podczas przygotowań do wyjścia można śmiało zorganizować różne quizy dla Panny Młodej jak chociażby pytania o narzeczonym, któremu kilka dni wcześniej zadajemy te same pytanie w celu uzyskania odpowiedzi. Za każdą błędną odpowiedź Panna Młoda pije karnego drinka.

3 Przyczepiamy głównej bohaterce wieczoru biały welon, aby wyróżniała się spośród tłumu, a reszta osób może się ubrać w tym samym stylu, na przykład w czarne sukienki. Fajnym pomysłem jest jeśli droga do klubu przebiega na piechotę wówczas mamy czas na kolejną zabawę. Przed wyjściem każda z przyjaciółek wymyśla kilka pytań lub wyzwań i zapisuje je na kartkach, które następnie wrzucamy do balonów, które nadmuchane niesiemy ze sobą w drodze do klubu i co jakiś czas przyszła Panna Młoda przebija balon i odpowiada na pytanie lub wykonuje polecenie. Dzięki temu droga do klubu będzie ciekawsza i atrakcyjniejsza niż zwykłe przejechanie taksówką, no chyba że planujecie podróż długą limuzyną. Jeśli chodzi o zabawę w klubie to chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jak powinna ona wyglądać - zdecydowanie na parkiecie i do białego rana!

pomysły na wieczór panieński

źródło: google

Pomysłów na wieczór panieński można wymyślić na prawdę sporo i w zasadzie wszystko jest zależne nie tylko od upodobań przyszłej Panny Młodej ale także od funduszy którymi dysponujecie. Jeśli chcecie wyjechać na weekend do SPA to nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli chcecie pojechać na kilka dni za miasto i wynająć tam domek to również świetny pomysł. Możecie także wynająć samochód zabytkowy na wieczór panieński szczególnie jeśli chcecie przejechać z jednego miejsca do drugiego, albo zrobić honorową rundę wokół miasta. W zasadzie pomysły mnożą się same. Pamiętajcie tylko aby wszystko uwiecznić na fotografiach, bo możecie nie wszystko pamiętać!