Malarstwo na prezent – krajobraz

Malarstwo na prezent – krajobraz
Twoja ocena

obrazy na prezent

Malarstwo na prezent - krajobraz

Doskonałe uzupełnienie każdego mieszkania to dekoracje ścian. Dlatego jeśli zbliżają się urodziny bliskiej osoby możesz podarować mu malarstwo na prezent. A jeśli chcesz udekorować swoje pokoje to wybierz interesujący motyw jak chociażby ulubiony krajobraz i zamów obraz korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.

Szczegóły: olej na desce 30x45 cm.

Ręcznie wykonane prezenty okolicznościowe

Malujemy obrazy o różnej tematyce - martwa natura, krajobrazy, czy portrety. Obrazy na prezent wykonujemy zarówno na desce jak i na płótnie. Obrazy malujemy w technice akrylowej lub olejnej, a każdy z nich utrwalamy wysokiej jakości materiałami, aby jak najdłużej były trwałe. Na życzenie klienta wykonujemy ramy do obrazów, a cena obrazów i ewentualnych ram zależy przede wszystkim od wielkości projektu. Czas realizacji zależy od ilości pracy na obrazem i wykorzystanych materiałów, dlatego wycenę przygotowujemy indywidualnie. Obrazy przesyłamy w zabezpieczonej paczce, a cena przesyłki wliczona jest już w cenę obrazu.

Przedstawione obrazy są tylko przykładem naszego portfolio. Obrazy wykonujemy na podstawie przesłanych do nas fotografii lub ogólnego zarysu tego, co co chcecie otrzymać. malarstwo na prezent

Inne projekty z kategorii obrazy na prezent - MALARSTWO

Nie czekaj dłużej i zamów obraz na prezent ślubny, urodzinowy, z okazji pierwszej komunii lub po prostu jako element wnętrza Twojego mieszkania. Bądź oryginalny i zdecyduj się na nietuzinkowe prezenty.