Elegancki stolik kawowy

Elegancki stolik kawowy
31

meble drewniane na zamówienie

Elegancki stolik kawowy - meble sosnowe

Meble sosnowe fantastycznie odnajdą się w każdym wnętrzu. Jeśli chcesz, urządzić swój dom i wprowadzić do niego odrobinę charakteru i odpowiedniego klimatu, to nasza pracownia meblarska pomoże Ci w tym na pewno.

Nasze meble sosnowe przypadną do gustu każdemu kto ceni piękne i charakterne rzeczy. Fakt, że nasze meble są wykonane od początku do końca ręcznie sprawiają, że są cenione przez spore grono miłośników cudnych przedmiotów.

meble sosnowe meble sosnowe

Wymiary stolika:

  • wysokość - 65 cm
  • średnica blatu - 70 cm

Produkując nasze meble korzystamy przede wszystkim z naturalnych barwników, a także z ekologicznych farb. Sama produkcja to złożony proces, który wymaga większego nakładu czasu. Jednak warto tu zaznaczyć, że meble sosnowe przez nas wykonywane są wykonane ze szczególną uwagą, dlatego są dopracowane w każdym elemencie.

Jeśli jesteś zainteresowany tym lub innymi produktami z działu "meble z drewna", prosimy o zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego, dostępnego w zakładce kontakt.

meble sosnowe

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na zaproszenia ślubne, prezenty okolicznościowe, wynajem samochodów zabytkowych do ślubu lub usługi które oferuje nasz fotograf ślubny.