Jasny stolik z szufladką

Jasny stolik z szufladką
41

meble drewniane ręcznie robione

Jasny stolik z szufladką - meble z drewna

Meble ręcznie robione z drewna sprawią, że niejedna osoba przystanie, aby dokładnie się przyjrzeć, a dlaczego? Ponieważ nie sposób uwierzyć, że meble sosnowe zostały wykonane ręcznie, a jednak!

Takie produkty wykonuje nasza pracownia meblarska cały czas, dlatego tak bardzo zwraca uwagę na szczegóły, aby meble z drewna były jak najlepiej wykończone.

Meble ręcznie robione z drewna meble ręcznie robione z drewna

Wymiary stolika:

  • wysokość - 80 cm
  • długość blatu - 77 cm
  • szerokość blatu - 55 cm

Materiałem, który został wykorzystany przy produkcji naszych mebli to drewno sosnowe. Nasza pracownia meblarska z wielkim szacunkiem traktuje każdy materiał, z którego wykonuje meble ręcznie robione z drewna. Podczas produkcji, używamy farb ekologicznych i naturalnych barwników, co sprawia, że meble są dopracowane w każdym szczególe.

Jeśli jesteś zainteresowany tym lub innymi produktami z działu "meble z drewna", prosimy o zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego, dostępnego w zakładce kontakt.

meble ręcznie robione z drewna

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na zaproszenia ślubne, prezenty okolicznościowe, wynajem samochodów zabytkowych do ślubu lub usługi które oferuje nasz fotograf ślubny.