Łososiowy stolik z szufladką

Łososiowy stolik z szufladką
34

meble drewniane rzeszów

Łososiowy stolik z szufladką - meble drewniane sosnowe

Meble drewniane sosnowe idealnie wpasują się w każdy klimat konkretnego pomieszczenia, dodając jednocześnie niepowtarzalnego uroku, stylu i elegancji. Meble ręcznie robione z drewna sosnowego przez naszą pracownię meblarską to z całą pewnością dobry produkt, który szczerze polecamy.

Każdy element mebli jest wykonane ręcznie, co jest dodatkowym atutem tego produktu. Od projektu, poprzez wykonanie półproduktów, oszlifowanie, czy pomalowanie jest wykonane przez pracownie meblarską tylko i wyłącznie przy pomocy pracy własnych rąk.

meble drewniane sosnowe meble drewniane sosnowe

Wymiary stolika:

  • wysokość - 76 cm
  • długość blatu - 70 cm
  • szerokość blatu - 53 cm

Meble drewniane sosnowe są wykonane z wyselekcjowanego drewna. Przy produkcji naszych mebli wykorzystujemy ekologiczne farby i przede wszystkim naturalne barwniki, dzięki czemu produkty takie jak chociażby łososiowy stolik z szufladką są bezpieczne i wykończone w każdym calu.meble drewniane sosnowe

Jeśli jesteś zainteresowany tym lub innymi produktami z działu "meble z drewna", prosimy o zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego, dostępnego w zakładce kontakt.

meble drewniane rzeszów

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na zaproszenia ślubne, prezenty okolicznościowe, wynajem samochodów zabytkowych do ślubu lub usługi które oferuje nasz fotograf ślubny.