Okrągły stolik kawowy

Okrągły stolik kawowy
37

ręcznie robione meble z drewna

Okrągły stolik kawowy - meble z drewna

Meble z drewna mają swój niepowtarzalny urok. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego staramy się, aby drewno traktować wyjątkowo i z szacunkiem, tworząc z nich piękne meble ręcznie robione.

Nasza pracownia meblarska wykonuje produkty od początku do końca jedynie przy używając pracy własnych rąk, dlatego można o nich śmiało powiedzieć, że jest to rękodzieło. Myśląc i projektując kolejny cudny przedmiot, chcemy aby spełniał on oczekiwania klientów, a mianowicie aby cieszył on oko, był funkcjonalny i wykonany profesjonalnie w każdym calu.

meble ręcznie robione z drewna meble z drewna sosnowego

Wymiary stolika:

  • wysokość - 65 cm
  • średnica blatu - 59 cm

Materiałem, z którego jest wykonany okrągły stolik kawowy to drewno sosnowe. Specjalnie wyselekcjonowane, o wysokiej jakości. Podczas produkcji nasza pracownia meblarska używa tylko i wyłącznie ekologicznych farb oraz naturalnych barwników, dzięki czemu można stwierdzić, że meble z drewna sosnowego naszego autorstwa są profesjonalne w każdy detalu.

Jeśli jesteś zainteresowany tym lub innymi produktami z działu "meble z drewna", prosimy o zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego, dostępnego w zakładce kontakt.

meble z drewna

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na zaproszenia ślubne, prezenty okolicznościowe, wynajem samochodów zabytkowych do ślubu lub usługi które oferuje nasz fotograf ślubny.