Stolik kawowy brązowy

Stolik kawowy brązowy
36

ręcznie robione meble

Stolik kawowy brązowy - ręcznie robione meble

Ręcznie robione meble powinny zachwycać każdego wrażliwego estetycznie człowieka. Wykonane wyłączenie pracą własnych rąk meble sosnowe nadadzą charakteru każdej przestrzeni, w której zostaną umieszczone.

Nasze meble z drewna sosnowego mogą stanowić funkcjonalne produkty, wykorzystywane na co dzień, a także być jedynie elementem ozdobnym. W jednym i drugim przypadku na pewno spełnią swoją rolę.

ręcznie robione meble z drewna ręcznie robione meble z drewna sosnowego

Wymiary stolika:

  • wysokość - 65 cm
  • długość blatu - 80 cm
  • szerokość blatu - 47 cm

Ręcznie robione meble wykonane są z drewna sosnowego. Każdy element jest starannie dopracowany, sprawiając że stają się one jedyne w swoim rodzaju. Warto również zaznaczyć, że przy produkcji mebli z drewna, wykonanych przez naszą pracownię meblarską wykorzystywane są naturalne barwniki oraz ekologiczne farby.

Jeśli jesteś zainteresowany tym lub innymi produktami z działu "meble z drewna", prosimy o zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego, dostępnego w zakładce kontakt.

ręcznie robione meble

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na zaproszenia ślubne, prezenty okolicznościowe, wynajem samochodów zabytkowych do ślubu lub usługi które oferuje nasz fotograf ślubny.