Toaletka z szufladkami

Toaletka z szufladkami
47

meble z drewna sosnowego

Toaletka z szufladkami - meble z drewna sosnowego

Meble z drewna sosnowego stanowią wspaniały dodatek do wystroju każdego mieszkania. Meble z drewna sprawiają, że pomieszczenie wypełnia się ciepłem, a dodatkowo cieszą oko niejednego obserwatora, gdyż nasza pracownia meblarska skupia się na najmniejszych szczegółach tak aby jak najdokładniej je dopracować.

Nasza pracownia wykonuje meble z drewna sosnowego od początku do końca ręcznie, dzięki czemu można powiedzieć że każde z nich są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Projektując, skupiamy się na każdym elemencie, biorąc pod uwagę jego piękno, styl i jednocześnie funkcjonalność.

meble z drewna sosnowego meble z drewna sosnowego

Wymiary stolika:

  • wysokość - 80 cm
  • wysokość lustra - 68 cm
  • długość blatu - 94 cm
  • szerokość blatu - 52 cm

Materiał, z którego wykonana jest toaletka z szufladkami to drewno sosnowe, o bardzo dobrej jakości. Nasza pracownia meblarska korzysta tylko i wyłączenie z ekologicznych farb i naturalnych barwników, produkując meble z drewna sosnowego. To wszystko składa się na profesjonalizm w każdym szczególe.

Jeśli jesteś zainteresowany tym lub innymi produktami z działu "meble z drewna", prosimy o zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego, dostępnego w zakładce kontakt.

meble z drewna sosnowego

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na zaproszenia ślubne, prezenty okolicznościowe, wynajem samochodów zabytkowych do ślubu lub usługi które oferuje nasz fotograf ślubny.