Obraz do wnętrza

Obraz do wnętrza
Twoja ocena

obrazy na prezent

Obraz do wnętrza - ozdoba Twojego mieszkania

Odnawiasz swoje mieszkanie? A może właśnie się urządzasz? W takim razie potrzebujesz zapełnić swoje ściany. Obraz do wnętrza to dobry sposób na to aby stało się ono bardziej przytulne. Wybierz jedną z kategorii, którą możemy dla Ciebie wykonać lub prześlij swoje propozycję, zdjęcie lub sugestie, a my stworzymy obraz do wnętrza taki jaki sobie wymarzyłeś.

Szczegóły: akryl na desce w formacie 70x50 cm.

Ręcznie wykonane prezenty okolicznościowe

Malujemy obrazy o różnej tematyce - martwa natura, krajobrazy, czy portrety. Obrazy na prezent wykonujemy zarówno na desce jak i na płótnie. Obrazy malujemy w technice akrylowej lub olejnej, a każdy z nich utrwalamy wysokiej jakości materiałami, aby jak najdłużej były trwałe. Na życzenie klienta wykonujemy ramy do obrazów, a cena obrazów i ewentualnych ram zależy przede wszystkim od wielkości projektu. Czas realizacji zależy od ilości pracy na obrazem i wykorzystanych materiałów, dlatego wycenę przygotowujemy indywidualnie. Obrazy przesyłamy w zabezpieczonej paczce, a cena przesyłki wliczona jest już w cenę obrazu.

Przedstawione obrazy są tylko przykładem naszego portfolio. Obrazy wykonujemy na podstawie przesłanych do nas fotografii lub ogólnego zarysu tego, co co chcecie otrzymać. malarstwo na prezent

Inne projekty z kategorii obrazy na prezent - MALARSTWO

Nie czekaj dłużej i zamów obraz na prezent ślubny, urodzinowy, z okazji pierwszej komunii lub po prostu jako element wnętrza Twojego mieszkania. Bądź oryginalny i zdecyduj się na nietuzinkowe prezenty.