Obraz na prezent urodzinowy

Obraz na prezent urodzinowy
Twoja ocena

obrazy na prezent

Obraz na prezent urodzinowy dla bliskiej osoby

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby z okazji jej lub jego urodzin to obraz na prezent urodzinowy będzie strzałem w dziesiątkę. Wykonujemy malarstwo akrylowe lub olejne, na desce lub na płótnie zarówno w standardowych formatach jak i specjalnie przez Was dedykowanych. To od Ciebie zależy jaką tematyką mamy się zająć, dlatego czekamy na kontakt.

Szczegóły: akryl na płótnie 50x50 cm.

Ręcznie wykonane prezenty okolicznościowe

Malujemy obrazy o różnej tematyce - martwa natura, krajobrazy, czy portrety. Obrazy na prezent wykonujemy zarówno na desce jak i na płótnie. Obrazy malujemy w technice akrylowej lub olejnej, a każdy z nich utrwalamy wysokiej jakości materiałami, aby jak najdłużej były trwałe. Na życzenie klienta wykonujemy ramy do obrazów, a cena obrazów i ewentualnych ram zależy przede wszystkim od wielkości projektu. Czas realizacji zależy od ilości pracy na obrazem i wykorzystanych materiałów, dlatego wycenę przygotowujemy indywidualnie. Obrazy przesyłamy w zabezpieczonej paczce, a cena przesyłki wliczona jest już w cenę obrazu.

Przedstawione obrazy są tylko przykładem naszego portfolio. Obrazy wykonujemy na podstawie przesłanych do nas fotografii lub ogólnego zarysu tego, co co chcecie otrzymać. malarstwo na prezent

Inne projekty z kategorii obrazy na prezent - MALARSTWO

Nie czekaj dłużej i zamów obraz na prezent ślubny, urodzinowy, z okazji pierwszej komunii lub po prostu jako element wnętrza Twojego mieszkania. Bądź oryginalny i zdecyduj się na nietuzinkowe prezenty.