Malarstwo – obraz na prezent

Malarstwo – obraz na prezent
Twoja ocena

obrazy na prezent

Obraz na prezent - dobry pomysł na każdą okazję

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent okolicznościowy? Spraw komuś radość i zamów obraz na prezent urodzinowy, imieninowy, na rocznicę ślubu, albo na prezent walentynkowy. Okazja nie ma znaczenia jeśli chcesz komuś sprawić niespodziankę, ręcznie robione prezenty są zawsze oryginalne i nietuzinkowe, dlatego też obraz na prezent to bardzo dobry pomysł.

Szczegóły: olej na desce w formacie 50x70 cm.

Ręcznie wykonane prezenty okolicznościowe

Malujemy obrazy o różnej tematyce - martwa natura, krajobrazy, czy portrety. Obrazy na prezent wykonujemy zarówno na desce jak i na płótnie. Obrazy malujemy w technice akrylowej lub olejnej, a każdy z nich utrwalamy wysokiej jakości materiałami, aby jak najdłużej były trwałe. Na życzenie klienta wykonujemy ramy do obrazów, a cena obrazów i ewentualnych ram zależy przede wszystkim od wielkości projektu. Czas realizacji zależy od ilości pracy na obrazem i wykorzystanych materiałów, dlatego wycenę przygotowujemy indywidualnie. Obrazy przesyłamy w zabezpieczonej paczce, a cena przesyłki wliczona jest już w cenę obrazu.

Przedstawione obrazy są tylko przykładem naszego portfolio. Obrazy wykonujemy na podstawie przesłanych do nas fotografii lub ogólnego zarysu tego, co co chcecie otrzymać. malarstwo na prezent

Inne projekty z kategorii obrazy na prezent - MALARSTWO

Nie czekaj dłużej i zamów obraz na prezent ślubny, urodzinowy, z okazji pierwszej komunii lub po prostu jako element wnętrza Twojego mieszkania. Bądź oryginalny i zdecyduj się na nietuzinkowe prezenty.