Obrazy do pokoju dziennego

Obrazy do pokoju dziennego
Twoja ocena

obrazy na prezent

Obrazy do pokoju dziennego

Puste ściany są "zimne". Postaraj się, aby Twoje mieszkanie było przytulne i wybierz obrazy do pokoju dziennego, sypialni, czy do pokojów dziecięcych, dzięki czemu pomieszczanie zdecydowanie się ocieplą. Wybierz jaka tematyka Cię interesuje, czy chcesz aby na ścianie wisiały portrety bliskich osób, czy martwej natury lub krajobrazu przypominającego o najlepszych wakacjach życia.

Szczegóły: olej na płótnie 70x100 cm.

Ręcznie wykonane prezenty okolicznościowe

Malujemy obrazy o różnej tematyce - martwa natura, krajobrazy, czy portrety. Obrazy na prezent wykonujemy zarówno na desce jak i na płótnie. Obrazy malujemy w technice akrylowej lub olejnej, a każdy z nich utrwalamy wysokiej jakości materiałami, aby jak najdłużej były trwałe. Na życzenie klienta wykonujemy ramy do obrazów, a cena obrazów i ewentualnych ram zależy przede wszystkim od wielkości projektu. Czas realizacji zależy od ilości pracy na obrazem i wykorzystanych materiałów, dlatego wycenę przygotowujemy indywidualnie. Obrazy przesyłamy w zabezpieczonej paczce, a cena przesyłki wliczona jest już w cenę obrazu.

Przedstawione obrazy są tylko przykładem naszego portfolio. Obrazy wykonujemy na podstawie przesłanych do nas fotografii lub ogólnego zarysu tego, co co chcecie otrzymać. malarstwo na prezent

Inne projekty z kategorii obrazy na prezent - MALARSTWO

Nie czekaj dłużej i zamów obraz na prezent ślubny, urodzinowy, z okazji pierwszej komunii lub po prostu jako element wnętrza Twojego mieszkania. Bądź oryginalny i zdecyduj się na nietuzinkowe prezenty.