Obrazy do Twojego pokoju

Obrazy do Twojego pokoju
Twoja ocena

obrazy na prezent

Obrazy do Twojego pokoju

Zastanawiasz się w jaki sposób udekorować swój pokój, a konkretnie jego ściany? mamy na to sposób. Możemy przygotować dla Ciebie obrazy dowolnego formatu i w dowolnej ilości. Mogą to być postacie z Twoich ulubionych filmów, albo krajobraz, który Cię uspokaja. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów i przygotowania przez nas indywidualnej wyceny.

Szczegóły: akryl na płótnie 70x30 cm (jeden obraz).

Ręcznie wykonane prezenty okolicznościowe

Malujemy obrazy o różnej tematyce - martwa natura, krajobrazy, czy portrety. Obrazy na prezent wykonujemy zarówno na desce jak i na płótnie. Obrazy malujemy w technice akrylowej lub olejnej, a każdy z nich utrwalamy wysokiej jakości materiałami, aby jak najdłużej były trwałe. Na życzenie klienta wykonujemy ramy do obrazów, a cena obrazów i ewentualnych ram zależy przede wszystkim od wielkości projektu. Czas realizacji zależy od ilości pracy na obrazem i wykorzystanych materiałów, dlatego wycenę przygotowujemy indywidualnie. Obrazy przesyłamy w zabezpieczonej paczce, a cena przesyłki wliczona jest już w cenę obrazu.

Przedstawione obrazy są tylko przykładem naszego portfolio. Obrazy wykonujemy na podstawie przesłanych do nas fotografii lub ogólnego zarysu tego, co co chcecie otrzymać. malarstwo na prezent

Inne projekty z kategorii obrazy na prezent - MALARSTWO

Nie czekaj dłużej i zamów obraz na prezent ślubny, urodzinowy, z okazji pierwszej komunii lub po prostu jako element wnętrza Twojego mieszkania. Bądź oryginalny i zdecyduj się na nietuzinkowe prezenty.