Pudełko beżowe

Pudełko beżowe
27

pudełko na pieniądze beżowe

Eleganckie pudełko na pieniądze beżowe zamykane wstążeczką na koralik. Idealne na zastąpienie tradycyjnej koperty, czymś oryginalnym i przede wszystkim ręcznie wykonanym.

Prezenty okolicznościowe

Materiały: tekturka obłożona satynowym materiałem w kolorze beżowym; pudełko na pieniądze jest udekorowane brązową wstążeczką w kwiatowym motywem, papierową koronką i białą satynową wstążką zakończoną kokardką; wnętrze wykończone papierem 80 g, i białą wstążeczką, która trzyma włożone do środka pieniądze.

Ręcznie wykonane pudełko na pieniądze beżowe

Pudełko na pieniądze beżowe zostało wykonane w całości ręcznie i stanowi bardzo ciekawy i niebanalny prezent nie tylko z okazji ślubu, ale także innych uroczystości. Wzbudzi zainteresowanie osób nim obdarowywanych, ale także innych gości. Biała koperta to już przeszłość! Bądź pomysłowy i wybierz nasz produkt, aby być niepowtarzalny w utartym schemacie ślubnych prezentów.

ręcznie robione prezenty

Inne projekty z kategorii pudełko na pieniądze - PREZENTY

fajne prezenty

Nie czekaj dłużej i zamów wybrane przez siebie pudełko na pieniądze z naszego portfolio, albo zasugeruj nam co Ci się podoba, a my stworzymy dla Ciebie idealny projekt.