Pudełko na pieniądze beżowo zielone

Pudełko na pieniądze beżowo zielone
3

pudełko na pieniądze beżowo zielone

Nietuzinkowe prezenty zawsze są interesujące i przede wszystkim oryginalne. Takie też jest pudełko na pieniądze beżowo zielone, które od początku do końca wykonane jest ręcznie. Spraw niespodziankę komuś bliskiemu i podaruj mu elegancki prezent. Wybierz nasze ręcznie robione pudełko na pieniądze i zrezygnuj z tradycyjnej białej koperty i bądź pewny że obdarowywana osoba będzie zachwycona!

Prezenty okolicznościowe

Materiały: tekturka obłożona satynowym materiałem w kolorze beżowym (oprawa) i brązowym (brzeg); pudełko na pieniądze jest udekorowane jasno zieloną kokardą oraz satynową wstążką w kolorze kremowym, na której znajdują się jasne i czarne perełki; wnętrze wykończone papierem 80 g, i kremową wstążeczką, która trzyma włożone do środka pieniądze.

Ręcznie wykonane pudełko na pieniądze beżowo zielone

Pudełko na pieniądze beżowo zielone zostało wykonane w całości ręcznie i stanowi bardzo ciekawy i niebanalny prezent nie tylko z okazji ślubu, ale także innych uroczystości. Wzbudzi zainteresowanie osób nim obdarowywanych, ale także innych gości. Biała koperta to już przeszłość! Bądź pomysłowy i wybierz nasz produkt, aby być niepowtarzalny w utartym schemacie ślubnych prezentów.

pudełko na pieniądze zielono różowe

Inne projekty z kategorii pudełko na pieniądze - PREZENTY

pudełko na pieniądze zielono różowe

Nie czekaj dłużej i zamów wybrane przez siebie pudełko na pieniądze z naszego portfolio, albo zasugeruj nam co Ci się podoba, a my stworzymy dla Ciebie idealny projekt.