Pudełko na pieniądze czarno białe

Pudełko na pieniądze czarno białe
6

pudełko na pieniądze czarno biale

Eleganckie i klasyczne pudełko na pieniądze czarno białe jest idealne na prezent zarówno ślubny, komunijny, czy urodzinowy. Odrzuć pomysł ze standardową kopertą i bądź oryginalny. Nie masz pomysłu na prezent, więc postanawiasz dać komuś pieniądze? W takim razie włóż je w ręcznie robione pudełko, które nie zdradzi od razu jego zawartości.

Prezenty okolicznościowe

Materiały: tekturka obłożona satynowym materiałem w kolorze czarnym (oprawa) i białym (brzeg); pudełko na pieniądze jest udekorowane prawdziwą białą koronką  i czarną satynową wstążką oraz koralikami w kolorze białym i czarnym; wnętrze wykończone papierem 80 g, i białą wstążeczką, która trzyma włożone do środka pieniądze.

Ręcznie wykonane pudełko na pieniądze czarno białe

Pudełko na pieniądze czarno białe zostało wykonane w całości ręcznie i stanowi bardzo ciekawy i niebanalny prezent nie tylko z okazji ślubu, ale także innych uroczystości. Wzbudzi zainteresowanie osób nim obdarowywanych, ale także innych gości. Biała koperta to już przeszłość! Bądź pomysłowy i wybierz nasz produkt, aby być niepowtarzalny w utartym schemacie ślubnych prezentów.

pudełko na pieniądze czarno białe

Inne projekty z kategorii pudełko na pieniądze - PREZENTY

pudełko na pieniądze czarno biale

Nie czekaj dłużej i zamów wybrane przez siebie pudełko na pieniądze z naszego portfolio, albo zasugeruj nam co Ci się podoba, a my stworzymy dla Ciebie idealny projekt.