Pudełko granatowe

Pudełko granatowe
21

pudełko na pieniądze granatowe

Oryginalne pudełko na pieniądze granatowe, ozdobione jasnymi muszelkami, sznureczkiem i wstążką. Fantastyczne rozwiązanie dla nieszablonowego prezentu na każdą okazję.

Prezenty okolicznościowe

Materiały: tekturka obłożona satynowym materiałem w kolorze granatowym; pudełko na pieniądze jest udekorowane białą wstążeczką i niebieskim sznureczkiem, na których są przeczepione białe muszelki; na pudełku znajduje się biała ozdobna tasiemka; wnętrze wykończone papierem 80 g, i białą wstążeczką, która trzyma włożone do środka pieniądze.

Ręcznie wykonane pudełko na pieniądze granatowe

Pudełko na pieniądze granatowe zostało wykonane w całości ręcznie i stanowi bardzo ciekawy i niebanalny prezent nie tylko z okazji ślubu, ale także innych uroczystości. Wzbudzi zainteresowanie osób nim obdarowywanych, ale także innych gości. Biała koperta to już przeszłość! Bądź pomysłowy i wybierz nasz produkt, aby być niepowtarzalny w utartym schemacie ślubnych prezentów.

ręcznie robione prezenty

Inne projekty z kategorii pudełko na pieniądze - PREZENTY

Nie czekaj dłużej i zamów wybrane przez siebie pudełko na pieniądze z naszego portfolio, albo zasugeruj nam co Ci się podoba, a my stworzymy dla Ciebie idealny projekt.