Pudełko koralowe

Pudełko koralowe
26

pudełko na pieniądze koralowe

Piękne i stylowe pudełko na pieniądze koralowe, zamykane wstążeczką na koralik, ozdobione prawdziwymi bursztynami to idealna alternatywa na wręczanie banknotów na ślubach i innych uroczystościach.

Prezenty okolicznościowe

Materiały: tekturka obłożona satynowym materiałem w kolorze koralowym; pudełko na pieniądze jest udekorowane pomarańczową i białą wstążeczką, na których są przeczepione prawdziwe bursztyny; spod wstążeczek wychodzi prawdziwa białą koronka; wnętrze wykończone papierem 80 g, i pomarańczową wstążeczką, która trzyma włożone do środka pieniądze.

Ręcznie wykonane pudełko na pieniądze koralowe

Pudełko na pieniądze koralowe zostało wykonane w całości ręcznie i stanowi bardzo ciekawy i niebanalny prezent nie tylko z okazji ślubu, ale także innych uroczystości. Wzbudzi zainteresowanie osób nim obdarowywanych, ale także innych gości. Biała koperta to już przeszłość! Bądź pomysłowy i wybierz nasz produkt, aby być niepowtarzalny w utartym schemacie ślubnych prezentów.

ręcznie robione prezenty

Inne projekty z kategorii pudełko na pieniądze - PREZENTY

Nie czekaj dłużej i zamów wybrane przez siebie pudełko na pieniądze z naszego portfolio, albo zasugeruj nam co Ci się podoba, a my stworzymy dla Ciebie idealny projekt.