Pudełko miodowe

Pudełko miodowe
23

pudełko na pieniądze miodowe

Chcesz zachwycić jedynym w swoim rodzaju prezentem? Wybierz pudełko na pieniądze miodowe, a obdarowywana osoba na pewno będzie zachwycona nie tylko oryginalnością prezentu, ale też faktem że został on wykonany od początku do końca ręcznie. Zaufaj nam i zamów pudełko na pieniądze a sprawisz radość i zadowolenie nie tylko osobie, której podarujesz taki prezent, ale również sobie.

Prezenty okolicznościowe

Materiały: tekturka obłożona satynowym materiałem w kolorze miodowym (musztardowym); pudełko na pieniądze jest udekorowane białą koronkową aplikacją imitującego szydełkowy wzór oraz białą satynową wstążeczką zawiązaną na kokardkę; wnętrze wykończone papierem 80 g, i blado różową wstążeczką, która trzyma włożone do środka pieniądze.

Ręcznie wykonane pudełko na pieniądze różowe

Pudełko na pieniądze miodowe zostało wykonane w całości ręcznie i stanowi bardzo ciekawy i niebanalny prezent nie tylko z okazji ślubu, ale także innych uroczystości. Wzbudzi zainteresowanie osób nim obdarowywanych, ale także innych gości. Biała koperta to już przeszłość! Bądź pomysłowy i wybierz nasz produkt, aby być niepowtarzalny w utartym schemacie ślubnych prezentów.

pudełko na pieniądze miodowe

Inne projekty z kategorii pudełko na pieniądze - PREZENTY

Nie czekaj dłużej i zamów wybrane przez siebie pudełko na pieniądze z naszego portfolio, albo zasugeruj nam co Ci się podoba, a my stworzymy dla Ciebie idealny projekt.