Pudełko niebieskie

Pudełko niebieskie
21

pudełko na pieniądze niebieskie

Śliczne pudełko na pieniądze niebieskie jest idealnym prezentem na różne okoliczności. Ze względu na występowanie tego wzoru także w kolorze różowym, może być wykorzystane na takich uroczystościach jak chociażby chrzciny. Wybierz różowy wzór dla dziewczynki lub niebieski dla chłopca i złóż zamówienie na ręcznie wykonane pudełko na pieniądze. Zaintryguj nie tylko osoby obdarowywane, ale także wszystkich przybyłych gości, gdyż rozwiązanie jakim jest specjalne pudełko na pieniądze jest na pewno innowacyjne i oryginalne.

Prezenty okolicznościowe

Materiały: tekturka obłożona satynowym materiałem w kolorze niebieskim; pudełko na pieniądze jest udekorowane białą wstążeczką, na której przymocowana jest tasiemka z kwiatowym motywem z przyczepionymi małymi jasnymi perełkami; wnętrze wykończone papierem 80 g, i białą wstążeczką, która trzyma włożone do środka pieniądze.

Ręcznie wykonane pudełko na pieniądze beżowe

Pudełko na pieniądze niebieskie zostało wykonane w całości ręcznie i stanowi bardzo ciekawy i niebanalny prezent nie tylko z okazji ślubu, ale także innych uroczystości. Wzbudzi zainteresowanie osób nim obdarowywanych, ale także innych gości. Biała koperta to już przeszłość! Bądź pomysłowy i wybierz nasz produkt, aby być niepowtarzalny w utartym schemacie ślubnych prezentów.

pudełko na pieniądze niebieskie

Inne projekty z kategorii pudełko na pieniądze - PREZENTY

pudełko na pieniądze niebieskie

Nie czekaj dłużej i zamów wybrane przez siebie pudełko na pieniądze z naszego portfolio, albo zasugeruj nam co Ci się podoba, a my stworzymy dla Ciebie idealny projekt.