Pudełko różowe

Pudełko różowe
22

pudełko na pieniądze różowe

Cukierkowe, a jednocześnie eleganckie pudełko na pieniądze różowe, zamykane wstążeczką na koralik i ozdobione taśmą z kwiecistym wzorem. Występuje również w kolorze niebieskim, aby spełniać odpowiednią rolę na przykład na chrzcinach.

Prezenty okolicznościowe

Materiały: tekturka obłożona satynowym materiałem w kolorze różowym; pudełko na pieniądze jest udekorowane blado różową wstążeczką i kwiatową aplikacją z grubszego materiału z przyklejonymi drobnymi perełkami; wnętrze wykończone papierem 80 g, i blado różową wstążeczką, która trzyma włożone do środka pieniądze.

Ręcznie wykonane pudełko na pieniądze różowe

Pudełko na pieniądze różowe zostało wykonane w całości ręcznie i stanowi bardzo ciekawy i niebanalny prezent nie tylko z okazji ślubu, ale także innych uroczystości. Wzbudzi zainteresowanie osób nim obdarowywanych, ale także innych gości. Biała koperta to już przeszłość! Bądź pomysłowy i wybierz nasz produkt, aby być niepowtarzalny w utartym schemacie ślubnych prezentów.

ręcznie robione prezenty

Inne projekty z kategorii pudełko na pieniądze - PREZENTY

Nie czekaj dłużej i zamów wybrane przez siebie pudełko na pieniądze z naszego portfolio, albo zasugeruj nam co Ci się podoba, a my stworzymy dla Ciebie idealny projekt.