Pudełko rudobrązowe

Pudełko rudobrązowe
21

pudełko na pieniądze rudobrązowe

Słodkie i finezyjne pudełko na pieniądze rudobrązowe będzie pasować do każdej uroczystości, na której chcemy obdarować kogoś czymś wyjątkowym. Jeśli jednak nie mamy pomysłu na to jaki prezent podarować, to zwykle decydujemy się gotówkę, którą pakujemy w zwykłą kopertę. Nie jest to jednak zbyt eleganckie, dlatego w takim przypadku proponujemy pudełko na pieniądze, które będzie stanowić ozdobę dla pieniędzy, które do niego zapakujemy.

Prezenty okolicznościowe

Materiały: tekturka obłożona satynowym materiałem w kolorze brązowym; pudełko na pieniądze rudobrązowe jest udekorowane dwoma tasiemkami - jedna różowa w białe delikatne kropeczki, zaś druga to aplikacja z różowym wzorem; na tasiemkach przyczepione są malutkie jasne perełki i kokardka z satynowego materiału w kolorze białym; wnętrze wykończone papierem 80 g, i białą wstążeczką, która trzyma włożone do środka pieniądze.

Ręcznie wykonane pudełko na pieniądze beżowe

Pudełko na pieniądze rudobrązowe zostało wykonane w całości ręcznie i stanowi bardzo ciekawy i niebanalny prezent nie tylko z okazji ślubu, ale także innych uroczystości. Wzbudzi zainteresowanie osób nim obdarowywanych, ale także innych gości. Biała koperta to już przeszłość! Bądź pomysłowy i wybierz nasz produkt, aby być niepowtarzalny w utartym schemacie ślubnych prezentów.

pudełko na pieniądze rudobrązowe

Inne projekty z kategorii pudełko na pieniądze - PREZENTY

Nie czekaj dłużej i zamów wybrane przez siebie pudełko na pieniądze z naszego portfolio, albo zasugeruj nam co Ci się podoba, a my stworzymy dla Ciebie idealny projekt.