Pudełko śnieżnobiałe

Pudełko śnieżnobiałe
14

pudełko na pieniądze śnieżnobiałe

Ślicznie i eleganckie pudełko na pieniądze śnieżnobiałe doskonale nadaje się na prezent komunijny czy ślubny. Zamykane wstążeczką w kolorze błękitnym. Idealne na zastąpienie tradycyjnej koperty, czymś oryginalnym i przede wszystkim ręcznie wykonanym.

Prezenty okolicznościowe

Materiały: tekturka obłożona satynowym materiałem w kolorze śnieżnobiałym; pudełko na pieniądze jest udekorowane białą koronką i cekinami oraz błękitną satynową wstążką zakończoną kokardką; wnętrze wykończone papierem 80 g, i białą wstążeczką, która trzyma włożone do środka pieniądze.

Ręcznie wykonane pudełko na pieniądze śnieżnobiałe

Pudełko na pieniądze śnieżnobiałe zostało wykonane w całości ręcznie i stanowi bardzo ciekawy i niebanalny prezent nie tylko z okazji ślubu, ale także innych uroczystości. Wzbudzi zainteresowanie osób nim obdarowywanych, ale także innych gości. Biała koperta to już przeszłość! Bądź pomysłowy i wybierz nasz produkt, aby być niepowtarzalny w utartym schemacie ślubnych prezentów.

pudełko na pieniądze śnieżnobiałe

Inne projekty z kategorii pudełko na pieniądze - PREZENTY

fajne prezenty

Nie czekaj dłużej i zamów wybrane przez siebie pudełko na pieniądze z naszego portfolio, albo zasugeruj nam co Ci się podoba, a my stworzymy dla Ciebie idealny projekt.