Pudełko szarozielone

Pudełko szarozielone
18

pudełko na pieniądze szarozielone

Pudełko na pieniądze szarozielone wykonane jest w modnej miętowej kolorystyce. Delikatne ozdoby tylko w formie wstążek sprawiają mimo wszystko, że będzie to piękny i przede wszystkim niebanalny prezent na każdą uroczystość. Pudełko na pieniądze szarozielone to innowacyjna forma staromodnej koperty, która na pewno zaintryguje przybyłych gości i wzbudzi zainteresowanie u osób obdarowywanych. Postaw na oryginalność i zamów pudełko na pieniądze.

Prezenty okolicznościowe

Materiały: tekturka obłożona satynowym materiałem w kolorze szarozielonym; pudełko na pieniądze szarozielone jest udekorowane białą, wąską, satynową wstążeczką i szerszą miętową wstążką zakończoną kokardką; wnętrze wykończone papierem 80 g, i blado różową wstążeczką, która trzyma włożone do środka pieniądze.

Ręcznie wykonane pudełko na pieniądze różowe

Pudełko na pieniądze szarozielone zostało wykonane w całości ręcznie i stanowi bardzo ciekawy i niebanalny prezent nie tylko z okazji ślubu, ale także innych uroczystości. Wzbudzi zainteresowanie osób nim obdarowywanych, ale także innych gości. Biała koperta to już przeszłość! Bądź pomysłowy i wybierz nasz produkt, aby być niepowtarzalny w utartym schemacie ślubnych prezentów.

pudełko na pieniądze szarozielone

Inne projekty z kategorii pudełko na pieniądze - PREZENTY

Nie czekaj dłużej i zamów wybrane przez siebie pudełko na pieniądze z naszego portfolio, albo zasugeruj nam co Ci się podoba, a my stworzymy dla Ciebie idealny projekt.