Pudełko na pieniądze zielono różowe

Pudełko na pieniądze zielono różowe
3

pudełko na pieniądze zielono różowe

Jeśli chce sprawić komuś prezent w postaci pliku banknotów, czy to na ślub, czy może na urodziny to pudełko na pieniądze zielono różowe będzie na takie okazję idealnie pasować. Ręcznie wykonane rzeczy zawsze będą oryginalne i nietuzinkowe, więc prostotę klasycznej koperty zamień na ręcznie robione pudełko na pieniądze i spraw komuś niespodziankę!

Prezenty okolicznościowe

Materiały: tekturka obłożona satynowym materiałem w kolorze ciemno zielonym (oprawa) i beżowym (brzeg); pudełko na pieniądze jest udekorowane różową kokardą oraz satynową wstążką w tym samym kolorze w białe kropeczki, na której znajdują się jasne perełki; wnętrze wykończone papierem 80 g, i białą różową wstążeczką, która trzyma włożone do środka pieniądze.

Ręcznie wykonane pudełko na pieniądze zielono różowe

Pudełko na pieniądze zielono różowe zostało wykonane w całości ręcznie i stanowi bardzo ciekawy i niebanalny prezent nie tylko z okazji ślubu, ale także innych uroczystości. Wzbudzi zainteresowanie osób nim obdarowywanych, ale także innych gości. Biała koperta to już przeszłość! Bądź pomysłowy i wybierz nasz produkt, aby być niepowtarzalny w utartym schemacie ślubnych prezentów.

pudełko na pieniądze zielono różowe

Inne projekty z kategorii pudełko na pieniądze - PREZENTY

pudełko na pieniądze zielono różowe

Nie czekaj dłużej i zamów wybrane przez siebie pudełko na pieniądze z naszego portfolio, albo zasugeruj nam co Ci się podoba, a my stworzymy dla Ciebie idealny projekt.