Pudełko żółte

Pudełko żółte
19

pudełko na pieniądze żółte

Delikatne i jasne pudełko na pieniądze żółte jest opakowaniem na prezent w postaci banknotów, które zamknięte w środku nie zdradzają od razu jakim prezentem mogą być. Fantastyczny pomysł na obdarowanie Młodej Pary, solenizantów, czy jubilatów, a także idealne na takie okazje jak chrzty, czy komunie. Bądź oryginalny i spraw niespodziankę swoim najbliższym.

Prezenty okolicznościowe

Materiały: tekturka obłożona satynowym materiałem w kolorze żółtym; pudełko na pieniądze żółte jest udekorowane jasną wstążeczką w białe kropeczki, koronkową tasiemką w kolorze jasnobrązowym oraz trzema wstążeczkami, w kolorze białym, bordowym i pomarańczowym, z których wykonana jest kokardka; wnętrze wykończone papierem 80 g, i białą wstążeczką, która trzyma włożone do środka pieniądze.

Ręcznie wykonane pudełko na pieniądze beżowe

Pudełko na pieniądze żółte zostało wykonane w całości ręcznie i stanowi bardzo ciekawy i niebanalny prezent nie tylko z okazji ślubu, ale także innych uroczystości. Wzbudzi zainteresowanie osób nim obdarowywanych, ale także innych gości. Biała koperta to już przeszłość! Bądź pomysłowy i wybierz nasz produkt, aby być niepowtarzalny w utartym schemacie ślubnych prezentów.

pudełko na pieniądze żółte

Inne projekty z kategorii pudełko na pieniądze - PREZENTY

Nie czekaj dłużej i zamów wybrane przez siebie pudełko na pieniądze z naszego portfolio, albo zasugeruj nam co Ci się podoba, a my stworzymy dla Ciebie idealny projekt.