Samochody zabytkowe

Samochody zabytkowe
35

Chcesz zobaczyć jak prezentują się nasze samochody zabytkowe nie tylko na fotografiach? Obejrzyj film promocyjny, który pokazuje jakim mogą być wspaniałym dodatkiem nie tylko na uroczystości ślubne, ale do wszelkich innych imprez.

Coraz większą popularnością cieszą się stare samochody i coraz częściej są one wynajmowane. Dlatego też nasza oferta z pewnością przypadnie do gustu tak sympatykom motoryzacji jak i wszystkim tym, którzy cenią piękno w największym jego znaczeniu!

cudne okazjeNasze samochody zabytkowe zostały odrestaurowane, w przeciągu roku, z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów zgodnych z oryginałami. Niektóre z części zostały wykonane ręcznie, np deska rozdzielcza, która niestety nie zachowała się w oryginale, ale za to została wiernie odtworzona. Wszystko to sprawia, że pojazdy te stanowią swego rodzaju powrót do przeszłości, do czasów gdzie takie pojazdy poruszały się codziennie po ulicach miast. Klasa i elegancja z jakimi były wyprodukowane udowadniają jedynie to jakie wspaniałe czasy sobą reprezentują. Cieszyć może fakt, że historia lubi zataczać krąg i często powracamy do mody z dawnych lat. Tak też jest w przypadku starych aut.

Jeśli jesteś w trakcie organizacji swojego ślubu lub innej ważnej uroczystości to nie zwlekaj i złóż zamówienie na samochody zabytkowe! Do wyceny potrzebujemy jedynie znać dokładną trasę przejazdu i termin, który Was interesuje. Pamiętajcie jednak o tym, że im wcześniej zamówicie dany pojazd, tym pewniejsze jest to, że będzie on w tym dniu dostępny.