Zaproszenia do ślubu różowe w kropeczki

Zaproszenia do ślubu różowe w kropeczki
24

zaproszenia do ślubu

Zaproszenia do ślubu różowe w kropeczki

Cukierkowe zaproszenia do ślubu w kolorze kremowym z różową wstążką w białe kropeczki. To śliczne zaproszenie do ślubu powinno spodobać się każdemu i to nie tylko tym, którzy uwielbiają takie kolory. Można zamawiać cały zestaw, w skład który wchodzą winietki oraz zawieszki na alkohol, ale także można zdecydować się jedynie na same zaproszenia do ślubu.

Ręcznie wykonane zaproszenia na ślub

Materiały:

  • biały karton 250 g,
  • papierowa dekoracja,
  • różowa wstążeczka w białe kropeczki 1 cm

Istnieje możliwość zarówno zmiany kolorów materiałów i ozdób, które zostały wykorzystane w konkretnym zaproszeniu, ale również można zmienić rozmiar i układ zaproszenia. Wiąże się to jednak z dłuższym czasem realizacji i dodatkowym kosztem jeśli potrzebnych materiałów nie będzie w hurtowni.

Skontaktuj się z nami wcześniej, przed złożeniem zamówienia, jeśli masz jakieś pytania lub chcesz omówić szczegóły. Zapraszamy do kontaktu! Wybierz interesujące Cię zaproszenia do ślubu i inne dodatki, aby Twoja uroczystość była jedyna w swoim rodzaju.

Wymiary:

  • zaproszenie do ślubu - 14x14 cm (po złożeniu),
  • winietka - 4,5x8 cm (po złożeniu),
  • zawieszka na alkohol - 8x4,5 cm

Zobacz inne zaproszenia do ślubu z naszej cudneokazje.pl/oferta/papeteria/, które oferujemy, lub złóż zamówienie na dedykowane zaproszenia. Wówczas przygotujemy dla Ciebie trzy projekty, z których wybierzesz jedno, przeznaczone do dalszej realizacji.

zaproszenia do ślubu

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na prezenty okolicznościowe, wynajem samochodów zabytkowych do ślubu, fotografia artystyczna, lub produkty, które ma do zaprezentowania nasza pracownia meblarska.