Zaproszenia handmade z czerwoną kokardą

Zaproszenia handmade z czerwoną kokardą
17

zaproszenia handmade

Zaproszenia handmade z czarwoną kokardą

Eleganckie i stylowe jasne zaproszenia handmade z mocnym akcentem w postaci czerwonej kokardy. Klasyczne prostokątne rozwiązanie na projekt idealnie pasuje do podłużnej koperty, która jest dodawana w zestawie. Do zestawu można także dobrać winietki, czy zawieszki na alkohol, ale można również zamówić same zaproszenia bez dodatków.

Ręcznie wykonane zaproszenia na ślub

Materiały:

  • biały karton 200 g,
  • papier dekoracyjny czerwony 100 g,
  • wstążka atłasowa 2,5 cm.

Istnieje możliwość zarówno zmiany kolorów materiałów i ozdób, które zostały wykorzystane w konkretnym zaproszeniu, ale również można zmienić rozmiar i układ zaproszenia. Wiąże się to jednak z dłuższym czasem realizacji i dodatkowym kosztem jeśli potrzebnych materiałów nie będzie w hurtowni.

Skontaktuj się z nami wcześniej, przed złożeniem zamówienia, jeśli masz jakieś pytania lub chcesz omówić szczegóły. Zapraszamy do kontaktu! Wybierz interesujące Cię zaproszenia handmade i inne dodatki, aby Twoja uroczystość była jedyna w swoim rodzaju.

Wymiary:

  • zaproszenia handmade - 10x20 cm (po złożeniu),
  • winietka - 4,5x8 cm (po złożeniu),
  • zawieszka na alkohol - 8x4,5 cm

Zobacz inne zaproszenia handmade z naszej pracowni artystycznej, które oferujemy, lub złóż zamówienie na dedykowane zaproszenia. Wówczas przygotujemy dla Ciebie trzy projekty, z których wybierzesz jedno, przeznaczone do dalszej realizacji.

zaproszenia na ślub

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na prezenty okolicznościowe, wynajem samochodów zabytkowych do ślubu, fotografia artystyczna, lub produkty, które ma do zaprezentowania nasza pracownia meblarska.