Zaproszenia na rocznicę ślubu

Zaproszenia na rocznicę ślubu
16

zaproszenia na rocznicę ślubu

Zaproszenia na rocznicę ślubu

Zaproszenia na rocznicę ślubu, a dokładniej podwójne zaproszenia, gdyż zaprojektowane na dwie uroczystości dwóch par - na srebrne i złote gody. Stąd każde z nich nawiązuje kolorystycznie do jednej z uroczystości.

Ręcznie wykonane zaproszenia na rocznicę ślubu.

Materiały:

  • biały karton 250 g,
  • szara kokarda 3 cm,
  • szara i złota tasiemka 1 cm

Istnieje możliwość zarówno zmiany kolorów materiałów i ozdób, które zostały wykorzystane w konkretnym zaproszeniu, ale również można zmienić rozmiar i układ zaproszenia. Wiąże się to jednak z dłuższym czasem realizacji i dodatkowym kosztem jeśli potrzebnych materiałów nie będzie w hurtowni.

Skontaktuj się z nami wcześniej, przed złożeniem zamówienia, jeśli masz jakieś pytania lub chcesz omówić szczegóły. Zapraszamy do kontaktu! Wybierz interesujące Cię zaproszenia, czy to do ślubu czy na rocznicę i inne dodatki, aby Twoja uroczystość była jedyna w swoim rodzaju.

Wymiary:

  • zaproszenie do ślubu - 14x14 cm (po złożeniu)

Zobacz inne zaproszenia do ślubu z naszej pracowni artystycznej, które oferujemy, lub złóż zamówienie na dedykowane zaproszenia. Wówczas przygotujemy dla Ciebie trzy projekty, z których wybierzesz jedno, przeznaczone do dalszej realizacji.

zaproszenia na rocznicę ślubu

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na prezenty okolicznościowe, wynajem samochodów zabytkowych do ślubu, fotografia artystyczna, lub produkty, które ma do zaprezentowania nasza pracownia meblarska.