Zaproszenia na ślub biało-czarne

Zaproszenia na ślub biało-czarne
25

zaproszenia na ślub

Zaproszenia ślubne biało-czarne

Eleganckie zaproszenia na ślub, w kolorach białym, kremowym i czarnym, wykonane ręcznie przez nasza pracownię artystyczną, przypadną do gustu każdemu kto ceni sobie prostotę i elegancję w jednym. W skład zestawu oprócz zaproszenia wchodzi także winietka i zawieszka na alkohol. Aby zaproszenia na ślub były w pełni funkcjonalne, dodatkowo można zamówić inne elementy takie jak organizacja stołów, mapki dojazdowe, zawiadomienia, tablice rejestracyjne, księgi gości, albumy fotograficzne i wiele innych produktów, wykonanych przez naszą pracownię artystyczna.

Ręcznie wykonane zaproszenia  na ślub

Materiały:

  • biały karton 300 g,
  • papier dekoracyjny 200 g,
  • wstążeczka satynowa 5 mm.

Istnieje możliwość zarówno zmiany kolorów materiałów i ozdób, które zostały wykorzystane w konkretnym zaproszeniu, ale również można zmienić rozmiar i układ zaproszenia. Wiąże się to jednak z dłuższym czasem realizacji i dodatkowym kosztem jeśli potrzebnych materiałów nie będzie w hurtowni.

Skontaktuj się z nami wcześniej, przed złożeniem zamówienia, jeśli masz jakieś pytania lub chcesz omówić szczegóły. Zapraszamy do kontaktu! Wybierz interesujące Cię zaproszenia na ślub i inne dodatki, aby Twoja uroczystość była jedyna w swoim rodzaju.

Wymiary:

  • zaproszenie na ślub - 14x14 cm (po złożeniu),
  • winietka - 4,5x8 cm (po złożeniu),
  • zawieszka na alkohol - 8x4,5 cm

Zobacz inne zaproszenia na ślub z naszej pracowni artystycznej, które oferujemy, lub złóż zamówienie na dedykowane zaproszenia. Wówczas przygotujemy dla Ciebie trzy projekty, z których wybierzesz jedno, przeznaczone do dalszej realizacji.

zaproszenia na ślub

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na prezenty okolicznościowe, wynajem samochodów zabytkowych do ślubu, fotografia artystyczna, lub produkty, które ma do zaprezentowania nasza pracownia meblarska.