Zaproszenia ręcznie robione z szarą kokardą

Zaproszenia ręcznie robione z szarą kokardą
21

zaproszenia ręcznie robione

Zaproszenia ręcznie robione z szarą kokardą

Oryginalne zaproszenia ręcznie robione z wyciętym ozdobnym motywem. Projekt po złożeniu jest w kształcie prostokąta i wiązany szarą szeroką wstążką zakończoną kokardą. Do zaproszenia dołączona jest biała koperta oraz winietki i zawieszki na alkohol, chyba że zamówienie jest złożone na same zaproszenia.

Ręcznie wykonane zaproszenia na ślub

Materiały:

  • biały karton 300 g,
  • papier dekoracyjny 200 g,
  • wstążka atłasowa 2,5 cm

Istnieje możliwość zarówno zmiany kolorów materiałów i ozdób, które zostały wykorzystane w konkretnym zaproszeniu, ale również można zmienić rozmiar i układ zaproszenia. Wiąże się to jednak z dłuższym czasem realizacji i dodatkowym kosztem jeśli potrzebnych materiałów nie będzie w hurtowni.

Skontaktuj się z nami wcześniej, przed złożeniem zamówienia, jeśli masz jakieś pytania lub chcesz omówić szczegóły. Zapraszamy do kontaktu! Wybierz interesujące Cię zaproszenia ręcznie robione i inne dodatki, aby Twoja uroczystość była jedyna w swoim rodzaju.

Wymiary:

  • zaproszenia ręcznie robione - 10x20 cm (po złożeniu),
  • winietka - 4,5x8 cm (po złożeniu),
  • zawieszka na alkohol - 8x4,5 cm

Zobacz inne zaproszenia ręcznie robione z naszej pracowni artystycznej, które oferujemy, lub złóż zamówienie na dedykowane zaproszenia. Wówczas przygotujemy dla Ciebie trzy projekty, z których wybierzesz jedno, przeznaczone do dalszej realizacji.

zaproszenia ręcznie robione

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na prezenty okolicznościowe, wynajem samochodów zabytkowych do ślubu, fotografia artystyczna, lub produkty, które ma do zaprezentowania nasza pracownia meblarska.