Zaproszenia ślub handmade pomarańczowe

Zaproszenia ślub handmade pomarańczowe
18

zaproszenia ślub handmade

Zaproszenia na ślub pomarańczowe

Odważne i jednocześnie nowoczesne zaproszenia ślub handmade powinny przypaść do gustu każdemu kto lubi nieco odejść od stereotypowego myślenia o tradycyjnych uroczystościach. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na nowatorskie rozwiązania i odważne kolory jeśli chodzi o śluby, więc nasze zaproszenia ślub pomogą w realizowaniu takiej decyzji.

Ręcznie wykonane zaproszenia na ślub

Materiały:

  • biały karton 300 g,
  • papier pomarańczowy 100 g z wyciętymi kwiatami,
  • wstążeczka satynowa blado pomarańczowa 5 mm.

Istnieje możliwość zarówno zmiany kolorów materiałów i ozdób, które zostały wykorzystane w konkretnym zaproszeniu, ale również można zmienić rozmiar i układ zaproszenia. Wiąże się to jednak z dłuższym czasem realizacji i dodatkowym kosztem jeśli potrzebnych materiałów nie będzie w hurtowni.

Skontaktuj się z nami wcześniej, przed złożeniem zamówienia, jeśli masz jakieś pytania lub chcesz omówić szczegóły. Zapraszamy do kontaktu! Wybierz interesujące Cię zaproszenia ślub handmade i inne dodatki, aby Twoja uroczystość była jedyna w swoim rodzaju.

Wymiary:

  • zaproszenia ślub handmade - 14x14 cm (po złożeniu),
  • winietka - 4,5x8 cm (po złożeniu),
  • zawieszka na alkohol - 8x4,5 cm

Zobacz inne zaproszenia ślub handmade z naszej pracowni artystycznej, które oferujemy, lub złóż zamówienie na dedykowane zaproszenia. Wówczas przygotujemy dla Ciebie trzy projekty, z których wybierzesz jedno, przeznaczone do dalszej realizacji.

zaproszenia ślub

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na prezenty okolicznościowe, wynajem samochodów zabytkowych do ślubu, fotografia artystyczna, lub produkty, które ma do zaprezentowania nasza pracownia meblarska.