Zaproszenia ślub retro

Zaproszenia ślub retro
37

zaproszenia ślub

Zaproszenia ślub retro

Styl retro zagościł również wśród naszych projektów. Proponujemy zaproszenia, w bardzo modnym ostatnimi czasy, stylu vintage, na który decyduje się coraz więcej Młodych Par. Nie tylko zaproszenia na ślub ale także cała aranżacja i wystrój wnętrza, gdzie odbywać się ma uroczystość jest przygotowywana pod styl retro. Wówczas wszystko wygląda jednolicie i elegancko.

Ręcznie wykonane zaproszenia na ślub

Materiały:

  • papier dekoracyjny 200 g,
  • lniany sznureczek,
  • dekoracje w kształcie serc

Istnieje możliwość zarówno zmiany kolorów materiałów i ozdób, które zostały wykorzystane w konkretnym zaproszeniu, ale również można zmienić rozmiar i układ zaproszenia. Wiąże się to jednak z dłuższym czasem realizacji i dodatkowym kosztem jeśli potrzebnych materiałów nie będzie w hurtowni.

Skontaktuj się z nami wcześniej, przed złożeniem zamówienia, jeśli masz jakieś pytania lub chcesz omówić szczegóły. Zapraszamy do kontaktu! Wybierz interesujące Cię zaproszenia ślub i inne dodatki, aby Twoja uroczystość była jedyna w swoim rodzaju.

Wymiary:

  • zaproszenia ślub - 10x20 cm (po złożeniu),
  • winietka - 4,5x8 cm (po złożeniu),
  • zawieszka na alkohol - 8x4,5 cm

Zobacz inne zaproszenia ślub z naszej pracowni artystycznej, które oferujemy, lub złóż zamówienie na dedykowane zaproszenia. Wówczas przygotujemy dla Ciebie trzy projekty, z których wybierzesz jedno, przeznaczone do dalszej realizacji.

zaproszenia ślub

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na prezenty okolicznościowe, wynajem samochodów zabytkowych do ślubu, fotografia artystyczna, lub produkty, które ma do zaprezentowania nasza pracownia meblarska.