Zaproszenia ślubne czarno-białe serca

Zaproszenia ślubne czarno-białe serca
22

zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne czarno-białe serca

Romantyczny wzór zaproszenia w odcieniach czerni i bieli, z dekoracyjnie wyciętym motywem w kształcie serc. To zaproszenie ślubne jest nie tylko eleganckie ze względu na użytą kolorystykę, ale także jest bardzo liryczne. Łączy w sobie zarówno pierwiastek jak i żeński, odpowiadając tym samym charakterowi niejednej Młodej Pary, a także znajdzie swoich entuzjastów wśród zaproszonych gości.

Ręcznie wykonane zaproszenia  ślubne

Materiały: karton 300 g, papier dekoracyjny 200 g, papier czarny 100 g z wycinanymi sercami, wstążeczka satynowa biała 5 mm.

Istnieje możliwość zarówno zmiany kolorów materiałów i ozdób, które zostały wykorzystane w konkretnym zaproszeniu, ale również można zmienić rozmiar i układ zaproszenia. Wiąże się to jednak z dłuższym czasem realizacji i dodatkowym kosztem jeśli potrzebnych materiałów nie będzie w hurtowni.

Skontaktuj się z nami wcześniej, przed złożeniem zamówienia, jeśli masz jakieś pytania lub chcesz omówić szczegóły. Zapraszamy do kontaktu! Wybierz interesujące Cię zaproszenia ślubne i inne dodatki, aby Twoja uroczystość była jedyna w swoim rodzaju.

Wymiary:

  • zaproszenie ślubne - 14x14 cm (po złożeniu),
  • winietka - 4,5x8 cm (po złożeniu),
  • zawieszka na alkohol - 8x4,5 cm

Zobacz inne zaproszenia ślubne z naszej pracowni artystycznej, które oferujemy, lub złóż zamówienie na dedykowane zaproszenia. Wówczas przygotujemy dla Ciebie trzy projekty, z których wybierzesz jedno, przeznaczone do dalszej realizacji.

zaproszenia ślubne

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na prezenty okolicznościowe, wynajem samochodów zabytkowych do ślubu, fotografia artystyczna, lub produkty, które ma do zaprezentowania nasza pracownia meblarska.