Zaproszenia ślubne fioletowe

Zaproszenia ślubne fioletowe
29

zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne fioletowe

Przedstawiamy zaproszenia ślubne w zawsze modnych odcieniach fioletu z dodatkami kremowymi. Wpasowują się idealnie w nowoczesne podejście do uroczystości ślubnych - tak jak cała biała suknia odchodzi do lamusa, tak w przypadku papeterii ślubnej wprowadza się obecnie odważne, dominujące kolory, aby po pierwsze przyciągnąć wzrok, a po drugie odejść od tradycyjnych form.

Ręcznie wykonane zaproszenia  ślubne

Materiały:

  • karton 300 g,
  • papier dekoracyjny 200 g,
  • papier kolorowy (fioletowy) 100 g,
  • wstążeczka satynowa fioletowa 5 mm

Istnieje możliwość zarówno zmiany kolorów materiałów i ozdób, które zostały wykorzystane w konkretnym zaproszeniu, ale również można zmienić rozmiar i układ zaproszenia. Wiąże się to jednak z dłuższym czasem realizacji i dodatkowym kosztem jeśli potrzebnych materiałów nie będzie w hurtowni.

Skontaktuj się z nami wcześniej, przed złożeniem zamówienia, jeśli masz jakieś pytania lub chcesz omówić szczegóły. Zapraszamy do kontaktu! Wybierz interesujące Cię zaproszenia ślubne i inne dodatki, aby Twoja uroczystość była jedyna w swoim rodzaju.

Wymiary:

  • zaproszenie ślubne - 14x14 cm (po złożeniu),
  • winietka - 4,5x8 cm (po złożeniu),
  • zawieszka na alkohol - 8x4,5 cm

Zobacz inne zaproszenia ślubne z naszej pracowni artystycznej, które oferujemy, lub złóż zamówienie na dedykowane zaproszenia. Wówczas przygotujemy dla Ciebie trzy projekty, z których wybierzesz jedno, przeznaczone do dalszej realizacji.

zaproszenia ślubne

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na prezenty okolicznościowe, wynajem samochodów zabytkowych do ślubu, fotografia artystyczna, lub produkty, które ma do zaprezentowania nasza pracownia meblarska.