Zaproszenia ślubne pastelowe

Zaproszenia ślubne pastelowe
23

zaproszenia ślubne pastelowe

Zaproszenia ślubne pastelowe

Pastelowy róż to modny odcień, często wykorzystywany w dekoracjach ślubnych. Wstążka wiązana pionowo wystaje poza kopertę, która jest wykonana w formie kieszonki bez zamykania w przeciwieństwie do standardowej koperty. Zaproszenia ślubne pastelowe, wykonane przez naszą pracownie, tworzą wraz z etykietami doskonały zestaw papeterii ślubnej, do której można również domówić winietki imienne oraz inne elementy na przykład menu, mapki dojazdowe, czy księgi gości tak, aby wszystko współgrało i tworzyło jedną całość. Skontaktuj się z nami, a my stworzymy dla Ciebie wizualizację projektu odpowiadającemu Twoim potrzebom.

Ręcznie wykonane zaproszenia do ślubu

Materiały:

  • biały karton 300 g (podkład),
  • papier z nadrukiem we wnętrzu zaproszenia 200 g,
  • wstążeczka satynowa brudny róż  12 mm (zaproszenie),
  • wstążeczka satynowa brudny róż  5 mm (etykiety na alkohol)

Istnieje możliwość zarówno zmiany kolorów materiałów i ozdób, które zostały wykorzystane w konkretnym zaproszeniu, ale również można zmienić rozmiar i układ zaproszenia. Wiąże się to jednak z dłuższym czasem realizacji i dodatkowym kosztem jeśli potrzebnych materiałów nie będzie w hurtowni.

Skontaktuj się z nami wcześniej, przed złożeniem zamówienia, jeśli masz jakieś pytania lub chcesz omówić szczegóły. Zapraszamy do kontaktu! Wybierz interesujące Cię zaproszenia do ślubu i inne dodatki, aby Twoja uroczystość była jedyna w swoim rodzaju.

Wymiary:

  • zaproszenia do ślubu - 14x14 cm (po złożeniu),
  • zawieszka na alkohol - ø 7 cm

Zobacz inne zaproszenia do ślubu z naszej pracowni artystycznej, które oferujemy, lub złóż zamówienie na dedykowane zaproszenia. Wówczas przygotujemy dla Ciebie trzy projekty, z których wybierzesz jedno, przeznaczone do dalszej realizacji.

zaproszenia na ślub

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na prezenty okolicznościowe, wynajem samochodów zabytkowych do ślubu, fotografia artystyczna, lub produkty, które ma do zaprezentowania nasza pracownia meblarska.