Pracownia artystyczna

Pracownia artystyczna
21

Któż z nas nie marzy o tym, aby dzień naszej uroczystości był jedyny w swoim rodzaju? Żeby jednak był wyjątkowy pod każdym względem, szukamy odpowiednich rozwiązań, dzięki którym wszystko będzie oryginalne i niepowtarzalne.

pracownia artystycznaNasza pracownia artystyczna oferuje przede wszystkim poligrafię okolicznościową w skład której wchodzą:
- zaproszenia,
- zawiadomienia,
- winietki,
- etykiety na alkohol,
- menu,
- organizacja stołów,
- mapki dojazdowe,
- księgi gości,
- albumy fotograficzne,
- pudełka,
- rejestracje na samochód.

Pracownia artystyczna wykonuje zarówno komplety z powyższych produktów, jak i pojedyncze elementy. Format jest rzeczą indywidualną i do ustalenia z klientem, podobnie jak wykorzystane materiały. Projekty, które przedstawiamy na naszej stronie internetowej można zatem nabyć od razu lub zasugerować nam zmianę dodatków lub koloru.

pracownia artystyczna zaproszenia ślubne pracownia artystyczna zaproszenia ślubne pracownia artystyczna zaproszenia ślubne

W naszej ofercie znajduje się wiele pięknych projektów, które można zamówić w takiej formie lub zmienić w nich niektóre elementy, np. kolory. Jeśli jednak macie swój pomysł - chętnie go zrealizujemy. Pracownia artystyczna wykonuje zawsze po trzy projekty, z których wybieracie jeden do dalszej realizacja. Czas trwania zlecenia zależny jest od wielkości zamówienia i dostępności materiałów. Ponieważ wszystkie projekty są wykonywane ręcznie może to trwać od dwóch tygodni do miesiąca.

Nasza pracownia artystyczna wykonuje również prezenty okolicznościowe, będące idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy obdarować kogoś oryginalnym podarunkiem. Zapraszamy do galerii, w której zobaczycie wszystkie nasze dotychczasowe projekty.