Sesje ślubne w wodzie

Sesje ślubne w wodzie
11

Zdjęcia ślubne są pamiątką na całe życie, dlatego tak ważne jest aby fotograf na którego się decydujecie był profesjonalista w swoim fachu. W większości przypadków do właśnie do fotografa należy wybór scenerii do zdjęć, ale oczywiście wszelkie pomysły powinien konsultować z przyszłymi Nowożeńcami. Dobry fotograf charakteryzuje się przede wszystkim napiętym grafikiem, dlatego rezerwacja terminu powinna być dla Was priorytetem, zaraz po znalezieniu sali weselnej.

cudne okazjeZarówno klimat ślubu i wesela może być podporządkowany Waszym zainteresowaniom, tak i sesja ślubna może odzwierciedlać Was samych. Stąd często tematem przewodnim są zdjęcia wykonane w miejscach dla Was ważnych. Od niedawna w tematach zdjęć królują sesje ślubne w wodzie. Trzeba przyznać, że ujęcia takie są niesamowite, a zatrzymane strumienie i krople wody robią niebywałe wrażenie. Należy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że o ile wejście do wody w sukni ślubnej nie jest jeszcze tak tragiczne w skutkach dla samej sukni, tak zamoczenie garnituru może mieć przykre konsekwencje, ale czego nie robi się dla dodatkowej atrakcji?

Sesje ślubne w wodzie to nie tylko brodzenie po rzece, czy leżenie na plaży i czekanie na przypływ. To także bardziej ekstremalne rozwiązania, ale już dla bardziej odważnych Nowożeńców jak sesje ślubne pod wodą. Jeden i drugi pomysł może być inny niż dotychczasowe zdjęcia Waszych znajomych więc jeśli chcecie być oryginalni i dodatkowo lubicie klimaty morskie to jest to idealne rozwiązanie dla Was.

Jeśli już decydujecie się na sesje ślubne w wodzie to oczywistym jest to, że taką sesję należy zaplanować po ślubie, gdyż w przeciwnym razie zarówno strój Panny Młodej jak i Pana Młodego mogłyby nie dotrwać do uroczystości ślubnej. Taki plener ślubny nad rzeką, jeziorem, czy morzem nie jest również dobrym pomysłem jeśli suknia ślubna jest wypożyczona. Woda na takiej sesji ślubnej może mieć różną rolę. Może ona stanowić jedynie tło do romantycznej sesji ślubnej na plaży, a może pełnić także rolę rekwizytu podczas ochlapywania się nią nad brzegiem. Ta kwestia leży po Waszej stronie, czy chcecie mieć artystyczne zdjęcia na pięknym krajobrazie, czy raczej chcecie połączyć sesje ślubną z zabawą.

sesje ślubne w wodzie

źródło: google

Ślubne sesje w plenerze rządzą się swoimi prawami, szczególnie jeśli chodzi o sesje ślubne w wodzie. Ogranicza je przede wszystkim pora roku, jeśli bierzemy pod uwagę polski klimat. Jeśli zaś planujecie sesje ślubne za granicą, w ciepłych krajach to pora roku nie ma tu znaczenia i takie zdjęcia można śmiało wykonywać nawet gdy w Polsce jest aktualnie zima. Wybór miejsca na tego typu zdjęcia również ma znaczenie. Lepiej wybierać plaże, gdzie nie ma wielu ludzi, którzy mogliby się przypadkowo znaleźć na fotografiach. Możecie w takim przypadku sesje ślubną wykonać późnym popołudniem lub całkiem wieczorem, kiedy plażowiczów jest zdecydowanie mniej. Sesje zdjęciowe o zachodzie słońca są bowiem jeszcze bardziej romantyczne, co da Wam fantastyczne wspomnienia na całe życie.

Nie jest także powiedziane, że takie sesje ślubne na plaży należy wykonywać w ślubnym ubraniu. Może warto przemyśleć także strój mniej oficjalny? Zwiewna jasna sukienka i plażowy kapelusz dla Panny Młodej i koszula z podwiniętymi rękawami u Pana Młodego sprawi, że zdjęcia będą bardziej naturalne. Sesje ślubne z wodą w tle to też zdjęcia na molo, czy na statku bądź łódce - możliwości jest wiele i na pewno wymyślicie coś idealnego dla Was.